Wpis z mikrobloga

@yeloneck: tysiące wzorów i kolorów gówna. W przypadku OPa, gdy sam to poukładał, sam możesz sobie wybrać wzór i kolor, OPowi akurat tak się podobało. Otrzymujesz za to podłogę, która gdy porządnie wykonana, przetrwa 50 lat, a nie 5-10 max, w dodatku ociepla wnętrze i chodzenie po niej nie brzmi jak po pudełku.
  • Odpowiedz
@AlteredState: na całym świecie drewniane podłogi są uważane za jedne z najtrwalszych i najpiękniejszych, nie bez powodu kosztuje to krocie, nie bez powodu taki barlinek tak dobrze stoi na rynku, a nawet mają klasyczną jodełkę w ofercie. No i pokaż mi francuską jodełkę w polskim domu w latach 90. XD
Kompleks polaka mocno.
  • Odpowiedz
Przez takich ludzi jak Wy zakopane, karpacz czy też miejscowości nadmorskie wyglądają tak, jak wyglądają. Nowe nie znaczy lepsze. Wszędzie bylejakość. Coś okropnego.
  • Odpowiedz
@ZwyklyFacet widzę, że Mirek ten sam sort co ja. Zrobię samemu, będzie taniej.

No i racja, zrobisz jak chcesz, jak #!$%@? masz wyrzuty tylko do siebie. Za robociznę nie płacisz, dużo się przy tym nauczysz..

Minusy: trochę dużo pracy.

Pozdrawiam, wyszło dobrze i mam nadzieję, że dobrze się będzie na niej tańczyć :)
  • Odpowiedz
Przez takich ludzi jak Wy zakopane, karpacz czy też miejscowości nadmorskie wyglądają tak, jak wyglądają.


@effzet: Wy wielką literą, chociaż nimi gardzisz, a nazwy miejscowości małą. I ty coś piszesz o estetyce, jakości i dbałości o szczegół.
  • Odpowiedz