Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale
@sohost PHP 5.3-7.3
@MyDevil PHP 5.6, PHP 7.0, PHP 7.1, PHP 7.2 oraz PHP 7.3
@webh PHP 5.6 lub 7.1

Widać różnicę?
Mam VPSy w #webh od dawna i jestem mega zadowolony i polecam każdemu bo i ceny dobre, i stabilnie, i support jest okej a do tego co jakiś czas jakaś promka na jednorazową opłatę za rozbudowę serwera,
ale #hosting to jakieś dno. Gdyby nie to , że mam na niego środki z partnerskiego to bym dawno to przeniósł gdzieś.
Od 2 lat nie udostępnili PHP 7.2, od prawie roku już 7.3, nie mówiąc o tym, że dostępne 7.1 nie ma poprawek bezpieczeństwa od 8 miesięcy.
Jak się tłumaczą? "Taka jest polityka naszej firmy w tym zakresie. Jeśli potrzebuje Pan niestandardowej wersji PHP polecam serwer VPS, na którym może Pan zainstalować dowolną wersję PHP."
Z takim podejściem to naprawdę dużo nie osiągniecie.
  • 6
@trustME: a nie chcesz wykorzystać tych środków z partnerskiego na VPS? Oni tak naprawdę chyba zawsze chcieli iść mocniej w VPS a to, że wpieprzyli się w hosting tylko powoduje, że co chwila na Mirko ktoś ich wyzywa, bo znowu im się coś pieprzy.

Ciekawe, kiedy @webh w końcu zrozumie, że lepiej darować sobie hosting niż mieć go na kiepskim poziomie, który tylko im psuje opinie. Bo o ile hosting mają
@radekrad: no wlasnie tak jak mowie - VPS bajka, wiadomo że nie dla każdego i nie do wszystkiego.
Ja VPS'a ogarniam ale nie będę byle stronki dla klienta czy znajomego na Wordpress ładował w VPS'a bo to strzelanie z armaty do muchy
Jak ktoś szuka dużego wyboru PHP to polecam dHosting - mają php 5.2.17, 5.3.28, 5.4.45, 5.5.38, 5.6.32, 7.0.26, 7.1.12, 7.2 więc raczej szeroko. Ogólnie również ciekawy model biznesowy - coś pomiędzy hostingiem a VPS z autoskalerem przy cenie bardziej zbliżonej do hostingu. Jeśli ktoś zainteresowany przetestowaniem to wrzucam link partnerski rejestracja, który da Ci 10% rabatu (taki sam bonus dostanę ja). 14 dniowy okres testowy pozwala przekonać się jak to działa