Wpis z mikrobloga

@wojciech-dyrets moim zdaniem takie słodkie zapachy bardziej do młodych pasują i wydawało mi się, że najbardziej przykuwają uwagę kobiet. Czyli jednak cytrusowe swieżaki górą
@corka_mirka no właśnie tak mi się wydawało że są to zapachy lubiane przez kobiety, zwłaszcza młode Julki. Mi osobiście ani Eros ani Eros Flame nie podchodzą, ale sprawdzałem tylko raz w douglasie, może gdybym spróbował jeszcze raz to zmieniłbym zdanie (miałem tak z Hermes terre, nie od razu go polubiłem) :)
@ajag: bo jak coś się spotyka na każdym kroku to przestaje być przyjemne/ciekawe. Testowałem go kilka razy, to samo Cyrus Writer i żaden zapach mnie tak nie nużył. Za to nawet nieźle sprawdza się w blendach z innymi. Kiedyś uważałem, że nie jest tak popularny, ale w ostatnim miesiącu nie ma wyjścia z domu bez wyczucia tego charakterystycznego zapachu. Natomiast kobiety bardzo sobie chwalą Sauvage jako jeden z najbardziej męskich perfum.
@ZnubionekFan: Inna sprawa że jak ktoś mieszka w większym mieście to Sauvage faktycznie może być oklepany. Ale w sytuacji takiej jak moja, że mieszkam w niedużej wsi, gdzie nie czuć nic, Rexonę lub Warsa, to taki Sauvage jest jedynym źródłem ładnego zapachu w okolicy i zwraca na siebie uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ajag ja również nie przepadam za tymi zapachami. Teoretycznie można wrzucić do tej puli większość "klubowych" perfum, bo jednak one mają mieć jakieś zadanie, jak głupio to nie brzmi