Wpis z mikrobloga

ze mną jest coraz gorzej. strasznie się boje o mojego tate, bardzo dużo jeździ samochodem i boje się ze będzie miał wypadek. najgorzej jakbyśmy mieli wypadek kiedy jechałabym z nim i ja bym nie daj boze przeżyła. czesto jeździmy krajowka ,,droga smierci’’ i tak bardzo się boje ze mój tata straci życie przez jakiegoś bezmózga. strasznie #gorzkiezale bo im jestem starsza tym ta schiza jest coraz mocniejsza
  • 37
@homelessbieber: polecam nie przywiązywać się emocjonalnie do ludzi, ale nwm czy to będziesz potrafiła, ja tak mam, bo prawdopodobnie w jakimś stopniu mam psychopatię, której jedną z cech jest własnie brak przywiązania emocjonalnego do ludzi/ ubogie życie uczuciowe
@homelessbieber: umknął mi komentarz, że chodzisz do specjalisty. może warto go zmienić, jeśli nic to nie daje?
@ukaszeq: chodziło mi tylko o to, co zacytowałem. dla mnie emocjonalna bliskość z innymi ludźmi to sól życia, zresztą i filmy czy książki są w dużej mierze na tym oparte. brak empatii postrzegam raczej jako jakąś tam ułomność, nie atut
@tak_ze_ten: brak empatii, częsty brak wyrzutów sumienia, umiłowanie pieniędzy/ bogactwa, mściwość, brak przywiązania emocjonalnego do ludzi, do zadnej dziewczyny nie poczulem nigdy nic innego oprocz chęci seksu, czasami narcyzm, czasami klamstwa czy proba manipulacji, ja z psychopaty mam te cechy
@ukaszeq: wiesz co, był tu na wykopie psychiatra, który twierdził, że internetowe testy są niewiele warte. nie neguję tego, co mówisz, ale nie zaszkodziłoby myślę udać się do specjalisty, bo a nuż to jednak coś innego, z czym psycholog czy psychoterapeuta mógłby pomóc