Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mepps: no właśnie, na szybkości przejrzałem regulamin ale nie widzę jakiś schematów na takie sytuacje, pozostaje Ci kontakt z nimi, co teraz jak 60 dni mija, towaru nie ma, tracking umarł. To jest właśnie powód dla którego odradza się płacenie za cokolwiek przelewami24.
Choć może okaże się coś innego, daj znać jak nawiążesz z nimi kontakt i coś ci konkretnego odpowiedzą. Obstawiam że oni działają jako pośrednik więc będziesz musiał podać
@mepps: Mysle, ze jedyne co ci zostaje to czekac na refund od #gearbest.
@alalbert: @GearBest_Polska, pisal, ze wszystko ruszylo i paczki sa odprawiane ale chyba cos mu dali zle info bo dalej nic nie ruszylo. Jeszcze czekam na odpowiedz na ostatniego tiketa i jak mi kaza czekac dalej to te wszystkie ich wiadomosci wrzucam do sporu na PP.
@mepps: Ja też przelew24, ale na szczęście była promocja na ubezpieczenie za 1$ i dobrałem. Już mi napisali, że po upływie 60 dni zwrócą mi całość. Gdzieś przeczytałem, że jak nie masz tego ubezpieczenia i paczka się zgubi, to zwracają tylko 50% kwoty, ile w tym prawdy, nie wiem, ale wolałem nie ryzykować :D
a ja mam taki status: 2019-07-25 03:31 Informacje o przesyłce zostały przesłane drogą elektroniczną przez nadawcę.

Kiedy to dalej się ruszy? Czy w ogóle ruszy?


@mostow: Sprawdź status na AliPaczka