Wpis z mikrobloga

Czy to prawda że odwołano festiwal w Lubiążu interior 2019 bo organizatorzy chcieli zrobić strefę wolna od lgbt, a wykonawcy zbojkotowali festiwal? Słyszałem urywek wiadomości w Radiu Wrocław. Widziałem że strona na Facebooku już nie odpowiada a biletów nie można kupić. Żadnej innej wiadomości nie mogę znaleźć.
#lubiaz #muzykaelektroniczna #techno
Dla zasięgu lub dla ludzi mających na czarnolisto
#neuropa #lgbt
  • 8
@JakovKarnic: Za Wyborcza.pl Wrocław

W mediach społecznościowych kluby, festiwale muzyczne czy artyści zmieniali więc swoje loga na tęczowe albo publikowali jednoznaczne oświadczenia związane z hasłem „Strefa wolna od nienawiści”.

Tymczasem kolektyw Revive, organizatorzy trzydniowego festiwalu muzyki elektronicznej Interior, który miał się zacząć 23 sierpnia w byłym klasztorze w Lubiążu, zaznaczyli w oświadczeniu zatytułowanym „Revive wolne od polityki”, że „obiektywna ocena często zależna jest od perspektywy”, a „każdy kij ma dwa końce”.
@Tomislav: No tak, Seba nawala w uczestników marszu kostką brukową, więc można powiedzieć, że ich to nie obchodzi i każdy kij ma dwa końce
XD
Zmień ten avatar, bo wstyd
@Kieres:
Jako organizatorzy sami zadeklarowali się że nic nie mają do społeczności lpgt ale i tak dostali zjebe. Beka z Ciebie klaunie. Poza tym nie ma obowiązku społecznego tego co ma mnie obchodzić a co nie. Jak dla mnie mogli by tam sztachetami się bić. Nie interesuje mnie to a wpychanie tego kolorowego gówna na siłę do klubów z muzyką jest obrzydliwe.

EDIT:
Na portalu ze śmiesznymi zdjęciami jakiś człowiek brudnopis
@Tomislav: argumentum ad tatuaż, w dodatku flaga na avku i wiadomo z kim mam do czynienia xD
Skoro nie znasz kultury techno, to japa w kubeł. Na każdej tego typu imprezie znajdziesz kogoś homo, nie ma tam miejsca na uprzedzenia i sebków.
Gdyby ktoś zapytał osobę publiczną, czy uważa, że holokaust był zły, a ten odpowie, że ma to gdzieś i każdy kij ma dwa końce to też byłbyś taki mądry?
@Kieres: O argumentum ad holokaust here we go again. Strasznie się zapowietrzyłeś alternatywko, wielki znawco kultury techno xD Sam wypadasz raczej na takiego co nie za bardzo wie o czym mówi. Byłem w 2014 roku właśnie w Lubiążu i każdy dobrze się tam bawił bez #!$%@? o jakichś tolerancjach i innych tego typu populizmach. Pomyślałem że kiedyś kogoś z prawej strony zbulwersuje fakt że ta impreza jest w miejscu starego klasztoru