Wpis z mikrobloga

@Gallheari: tak jest. Kolejny chłopak znika z "serialu" bez w zasadzie wyjaśnień i pożegnania z widzami na kanale (Łukasz mógłby coś takiego zrobić, że dać się im wypowiedzieć i pożegnać). Był Kogut, Darek teraz Paweł. Może jakby Paweł zapłakany dzwonił do Łukasza po paręnaście razy jak Kawa to Łukasz by go przywrócił?
@Wilniuk1918: widzę chyba stały elektorat xD tak jak ja :D ogólnie no to jak powiedział o Pawle że prawie go do bidula zgarnęli to oznacza że w domu była mocna patola, czytaj alkohol, a dziecko alkoholika samo jest alkoholikiem. niestety :( ACZKOLWIEK tłumaczenie Łukasza są żałosne, mocno żałosne, dać każdemu kamerę i niech się sami pożegnają, a takto to nie wiadomo o co chodzi. Każdy myśli że chodzi o jakiś nałóg,
@sskowron: tak, stały elektorat od dawna, który dostał bana za nie wiadomo co nawet. Tak traktuje swoich starych widzów, którzy mają inne zdanie niż on albo nie przymilają się do niego jak do samca uberalfa. Pewnie mu się wydaje, że może widzów traktować tak jak swoich pracowników.
Pisze tu bo tam nie moge u niego.
A poza tym też go szanuję
Tylko przeszkadza mi taka cenzura.
@Wilniuk1918: ja go zacząłem oglądać jak robił pierwsze fundamenty w środku zimy, akurat wtedy startowałem z remontem u siebie no i youtube mi to podpowiedział.

Łukasz na pewno jest gościem z charakterem alpha, nie beta. Jest szefem, ale troche upośledzonym, bo teraz znowu będzie musiał pracować, a takty zapłacił Pawłowi z 4-5k na łapę i miał spokój, mógł dłubać przy czym chciał, wolę nie liczyć ile dni chłopaki przepracowali u niego
@Wilniuk1918: Nie ma co gadać szefu mocno mi pomógł jeśli chodzi o budowlankę (a bardziej motywację do działania) i te jego filmiki. Jakoś też nabrałem ochoty na nagrywanie swoich rzeczy na YT i jakiś tam bardzo skromny tag na wypoku sobie powoli zaczynam pielęgnować i podejrzewam, że wile osób zainspirował ale to co się tam dzieje i w jakim kierunku te jego materiały poszły... to znacznie odbiega od tego co było,