Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#divyzwykopem #roksa #diving #seks

Mirki, ostatnio w glowie zaszla mi mysli, korzystalo sie z uciech z divami przez pare lat, ostatnim czasem zaczalem czuc sie coraz gorzej. I nagle jak piorun z jasnego nieba, kur*a przeciez moge miec HIV... przeciez to sie poprostu trafia, nie wazne czy narkoman, homo, hetero, to sie do jasnej cholery ludziom przytrafia. Kazdy mirek ktory rozwaza pojscie na divy niech wybije to sobie z glowy, tez bylem chojrakiem, nie myslalem o konsekwencjach, wazne bylo spuscic z krzyża. Niby czlowiek mysli ze w gumie waginalny to RACZEJ nic nie powinno sie stac, ale zawsze jest ryzyko. Proszę potraktować ten wpis serio, 3 tygodnie mam wyjete z zyciorysu. Tydzien temu poszedlem na anonimowy test do PKD, tydzien oczekiwania na wyniki byl katorga. Odebralem dzis minus. Naprawde, nie sluchajcie wykopowych diverow, nie warto. Za zadne skarby. Ulga ogromna. Lekcja z pokorą przyjęta.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 39
  • Odpowiedz
OP: Moze tak moze nie, wiem już że to #!$%@? jazda po bandzie, szanse 50 na 50. Nigdy nie sjeZ z kim masz do czynienia, owszem tindery i inne cichodajki wcale nie sa lepsza opcja. Imo badac powinno sie to czesciej, to byl moj pierwszy test. Podobno terapia osoby chorej na HIV to jedna tabletka (panstwo stawia leczenie, leki kosztuja circa 3k miesiecznie). Lepiej nie miec niz miec. Do wszystkich osob
  • Odpowiedz
OstraŁania: W Polsce świadomych zakażenia jest circa 25k osób, 2-3 osoby dziennie w naszym kraju dowiadują sie o zakażeniu. W zeszlym roku bylo to 1266 osob, 1116 mezczyzn i 150 kobiet. Czy to malo? Owszem można mówić że rak czy wypadki samochodowe zbieraja wieksze żniwo ale #!$%@? #divyzwykopem to tez ryzyko.

Dane:
http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/hiv_aids/index.htm

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepiej to się w ogóle nie ruchać ani nic nie robić bo zawsze jest jakaś szansa że coś może się stać, nawet ze schodów spadniesz i bęc, byłeś i cię nie ma.
Rezygnować z fajnego ruchanka div bo jest kilka % szans na adidasa?
Oczywiście że wyścig o cipe jest bez sensu, ale ten wyścig to jest właśnie całe to pajacowanie do nie-div z nadzieją, że dadzą wsadzić w kotleta.
  • Odpowiedz
TrzeźwaUkochana: Uważam że młodzi ludzie nie maja świadomości tego ryzyka, sam go nie miałem pare lat temu, garsoniera pęka od wpisow, dziennie jedna dive odwiedza masa „szwagrów”. Przeciez tzw. FBG jest uznawane za niskie ryzyko zakażenia, ale niskie nie wyklucza go wcale. Istnieje możliwość złapania wirusa przy „lodziku”, skad wiesz co diva ma w buzi? Zagladasz tam i badasz ?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
**czerwony_kapturek**: 1. Ciekawe na jak długo ta zmiana :) Sorry, ale tak długi czas robienia czegoś, to trochę jak nawyk. Życzę Ci jednak prawdziwej, długotrwałej zmiany.
2. HIV to jedno, ale przecież jest wiele innych zagrożeń - zdrowy człowiek nawet nie orientuje się od razu, ale może to wyjść później (jak organizm będzie osłabiony).
3. W Polsce od jakiegoś czasu rośnie zachorowalność na HIV. Niestety rówież wśród młodych ludzi (nawet nastolatków) i
  • Odpowiedz
ElfickiŻniwiarz: Ostatni kontakt z divami byl z 2 lata temu wiec w miedzy czasie nic nie kombinowalem. Jak niby mozna sie zarazic HIV u fryzjera lub barbera ? Wirus szybko umiera poza organizmem a nikt nje goli cie lub strzyze zakrwawionymi po kims nozyczkami. Wg statystyk duzo wiecej zaraza sie mezczyzn obecnie wiec prawdopodobnie chodzi tu o kontakty homoseksualne bo w praktyce latwiej zakazic sie kobiecie niz mezczyznie ze wzgledu na
  • Odpowiedz
ŁadnyProgramista: A co mam robić, jak jestem takim odpadem genetycznym, że divy to mój jedyny sposób na seks?Potrzeby mam takie same jak każdy inny zdrowy facet, a masturbacja to nie to samo. Zadne tindery i inne gowna nic tu nie pomogą, jak ktoś jest upośledzony w kontaktach z kobietami.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Rezygnować z fajnego ruchanka div bo jest kilka % szans na adidasa?


@TestoDepot: lol te szanse to ułamek procenta i to przy stosunku waginalnym bez gumy. Nie wiem dlaczego ludzie caly czas powielaja glupoty jakby od spojrzenia sie na dive dostajesz aids.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: po prostu nie znają medycznych faktów i powtarzają co usłyszeli. Ja z niejednym lekarzem o tym rozmawialem i sam się teraz pomyliłem, bo szanse to nie jest kilka %, a rzeczywiście ułamek.
Ogólnie niektórzy ludzie są przerwrażliwieni i takie asekuracyjne życie prowadzą, co jest imho #!$%@?, oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

kur*a przeciez moge miec HIV... przeciez to sie poprostu trafia, nie wazne czy narkoman, homo, hetero, to sie do jasnej cholery ludziom przytrafia.


No możesz, ale prawdopodobieństwo złapania jest bardzo niskie. Szansa na zarażenie BEZ gumy to jakieś 0.08%. Większe szanse masz na śmierć w wyniku wypadku samochodowego. Rezygnacja z przyjemności, bo istnieje szansa 1 na 100 000 zarażenia się wirusem HIV jest po prostu głupie. Źródło:

https://www.catie.ca/en/pif/summer-2012/putting-number-it-risk-exposure-hiv
  • Odpowiedz