Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu przeglądam oferty na wakacje. Planuje się wybrać gdzieś ze swoją druga połówką. Termin od 26.08 do 05.09, ale naprawdę ciężko o dobre oferty z biur podróży. Myślę nad próbą znalezienia czeogś na własną rękę, chociaż nie nie jestem w tym zbyt biegły... Jakieś porady #pomocy? Kierunek czy to będzie Grecja, Hiszpania czy Cypr, to nie ma znaczenia. Byle nie w kierunku Turcji i tym podobnych #pdk. Totalnie nie wiem jak to ugryźć, a czasu coraz mniej
#pytaniedoeksperta #wakacje #biuropodrozy #wczasy #cebuladeals #taniepodrozowanie
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Coario: fly4free.pl i booking.com, chociaż na fly4free prócz lotów też znajdziesz wyjazdy. Przy czym to działa jak jesteś bardziej elastyczny w terminach. Ewentualnie próbuj złapać ofertę last (lotniska), ogłaszane na dzień przed wylotem :) powodzenia i udanego wypoczynku
Siemano!
Wejdź do nas na stronę i zapisz się w formularzu o tu: https://breakplan.pl/wycieczki/na-wlasna-reke
Będziemy mogli do Ciebie oddzwonić i przekażesz nam swoje uwagi, kierunek, cenę, datę i czego tak naprawdę chcesz. Wszystko jest robione pod Ciebie, niczego nie narzucamy. A jeśli już chcesz przedyskutować swoją podróż to napisz do nas z numerem telefonu i zadzwonimy najszybciej jak możemy. Pozdro!
@Coario:
Ja zacząłbym od przejrzenia kierunków tanich linii (WIzz, Ryan) z twojego miasta w tym terminie, ewentualnie innych jeśli bierzesz pod uwagę możliwy dojazd na lotnisko (tu polecam zacząć od Warszawy i Katowic). Zobacz który kierunek za jaką kasę ci odpowiada. Potem przejrzyj na booking.com noclegi - wybierz sobie taki który ci odpowiada (lokalizacja, cena, warunki). Potem zweryfikuj wybrany nocleg na tripadvisor. Potem kup bilety na samolot (nie kupowałbym biletów przed