Wpis z mikrobloga

@Beckham zależy czego tata oczekuje od telefonu, moim zdaniem iPhone jest o wiele bardziej dopracowany pod względem oprogramowania od MIUI które może być dość przytłaczające dla osoby która jest mniej obcykana w telefonach
  • Odpowiedz
@Szynk44: jeżeli używanie ogranicza się do telefonu, sms i internetów to wszystko jedno czy miui czy ios. Osoba, która nie używała smartfona i tak nie będzie ogarniała z początku żadnej platformy. Moja mama ma siajomi i umie nawet w skypa i whatsappa.
  • Odpowiedz
@Szynk44: zawsze się zastanawiam co ludzie.maja na myśli mówiąc że MIUI jest dla ogarniętych użytkowników kiedy ja odnoszę odwrotne wrażenie, wszystko jest w miarę intuicyjne, są poinstalowane potrzebne aplikacje etc. Gdzie leży problem?
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: problem leży w przekonaniu, że iOS jest prostsze w obsłudze dla dorosłych co nigdy nie mieli doczynienia ze smarfonami, nie wiem skąd takie przekonanie wynika, może dlatego, że mniej opcji personalizacyjnych ma iOS XD
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: można zmienić dzwonego z tego najbardziej znanego na inne jakieś, jest kilkanaście do wyboru XD Ale wiadomo ten najbardziej znany hehe SWAG i lans, a jak swój chcesz jakiś mieć to o Panie trzeba trochę posiedzieć nad tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemot87: Jeżeli Ci się nie podobają preinstalowane to jest sens, chociaż ja już z tego wyrosłem i korzystam z preinstalowanych
  • Odpowiedz