Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zmasowanyatak: Polecam z Hipzza cbd, zwlaszcza o smaku cukierkow. Bardzo mocne, gorzkie, gryzie w gardlo, ale to w koncu cbd, tego nie unikniesz. Albo ze Stonersów mango, cukierki, konopie ale one sa duzo slabsze (150 mg, hipzzy maja 600 mg, czyli w sumie 5 buchow i mozesz isc spac)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zmasowanyatak: możesz brać na próbę, 300 mg moze byc fajne. Oczywiscie przesadzilem z tym ze 5 buchow i spisz ale po 5 buchach juz czuc ze dziala, do tego ja mam dripa i to na meshu wiec to kumuluje efekt, na normalnego moda 300 moze chwile wchodzic tylko musisz uwazac na smak bo z tym jest roznie, ja z tego hipzza kupilem cytrusy i jest ochydne... Ale za to stonersy cukierkowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltaire: moje ulubione to Master Stoner Pollution 150 mg (głównie dla zajebistego smaku, slaba moc cbd) i Hipzz CBD Sweet Berries albo Forest Fruits moc do wyboru ale polecam 600 (im wiecej tym ochydniejdzy i trudniej sie pali)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltaire: bedziesz mial wrazenie przy 600-900 mg ze drapie cie w gardlo, lekki bober, generalnie gorzki i kwaśny smak, da sie palic i to z przyjemnoscia ale trzeba sie przygotowac i przyzwyczaic ze samo cbd ma smak i gęstość etc. Działanie natomiast zalezy od czlowieka, ja przy 600 mg hipzza po 20-25 min palenia juz prawie zasypialem w vape shopie. Generalne wyluzowanie, oczyszczenie mysli, troche jak z w #!$%@? mocna melisa.