Wpis z mikrobloga

Obserwując od kilku lat powszechność stosowania rekreacyjnie opioidów oraz rozwój uzależnienia wśród młodych osób (podatnych na wpływy otoczenia), który nie spotyka się z jakimikolwiek działaniami ze strony osób odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy, jestem zobowiązany rozpocząć kampanię społeczną, która będzie miała na celu walkę o zaostrzenie restrykcji odnośnie wydawania leków zawierających KODEINĘ, która aktualnie jest nadużywana przez dzieci/młodzież, prowadząc do silnego i nieuleczalnego uzależnienia. Osoby uzależnione od opioidów(w fazie wstępnej - KODEINY), bardzo szybko są skłonne sięgać po silniejsze substancje z tej samej grupy m.inn. MORFINA, HEROINA, FENTANYL. Zażywanie tych substancji wiąże się z rozwojem chorób, bezdomnością, przestępczością, oraz w większosći przypadków zgonem.
Kodeina używana jest głównie z powodu bezproblemowego dostępu do specyfiku(aktualnie jest wydawany bez recepty.), ze względu na rosnącą tolerancję oraz głód narkotykowy, większość użytkowników decyduje się na mocniejsze środki(nielegalne).
Dla dobra naszych bliskich, w trosce o nasze dzieci, ZLIKWIDUJMY NARKOTYKI Z APTEK
Niebawem więcej informacji. Mam nadzieje, że mogę liczyć na wsparcie :)
#narkotykizawszespoko #medycyna #kodeina #edukacja #leki #dzieci #apteka #uzaleznienie #zdrowie #polska #patologia #heroina #opioidy #opiaty
  • 13
@Hissis: akurat koda pomaga na kaszel jedynie a nie te gowno syropki a na #!$%@? kody srac jak na caly swiat niech robia co chca. Jak ktos ma dostep do ciezkich opio to bedzie je bral tak czy inaczej, a jak nie chce brac twardych to nie bedzie bral opio wgl essa
@Hissis:

nieuleczalnego


xDDDDD

bardzo szybko są skłonne sięgać po silniejsze substancje z tej samej grupy m.inn. MORFINA, HEROINA, FENTANYL


xDDDDDDDDDDDDDDD

Kodeina używana jest głównie z powodu bezproblemowego dostępu do specyfiku(aktualnie jest wydawany bez recepty.), ze względu na rosnącą tolerancję oraz głód narkotykowy, większość użytkowników decyduje się na mocniejsze środki(nielegalne).

Dla dobra naszych bliskich, w trosce o nasze dzieci, ZLIKWIDUJMY NARKOTYKI Z APTEK


HURR NARKOTYKI WON Z APTEK A NIECH TWOJA BABCIA
@Hissis: nie wiem czy wiesz, ale w polsce najwiekszy problem jest z benzodiazepinami, z opioidami to idz se walcz do stanow
@mindrape: podziekuj wszystkim silaczom i innym debilom. poza tym efedryna jest bardziej niebezpieczna bo moze sluzyc jako prekursor. kodeina niby tak, ale jest to czasochlonne i bardzo drogie i potrzeba miec o wiele wieksza wiedze, poza tym preparaty z kodeina sa zatrute(paracetamol, sulfogwajakol), z efedryna czy pseudoefedryna w wiekszosci