Wpis z mikrobloga

Na półpiętrze ktoś wystawił szafkę. Taka raczej mniejszych rozmiarów. Stała sobie tak dwa dni, aż ktoś zaczął przyklejać kartki: "proszę to usunąć, to droga ewakuacyjna", "zabierzcie to". W końcu mógł sobie wrzucić to do piwnicy, racja. Najzabawniejsze jest to, że sąsiad nie wytrzymał karteczkowego napięcia, wrzucam jego odpowiedź. Początek popieram, lepiej pogadać niż przeklejać się karteczkami, ale z resztą to już nieźle popłynął XDD
#heheszki #humorobrazkowy #wroclaw #bekazpodludzi #januszcore
QuentinTortellini - Na półpiętrze ktoś wystawił szafkę. Taka raczej mniejszych rozmia...

źródło: comment_C7zKnJ1IfmczBK8G3GdpN7yqBDlFg4ZP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@QuentinTortellini: popłynął, bo się #!$%@?ł. Ja mam normalnych sąsiadów i jak coś nie gra, to normalnie gadamy, ale popatrz tylko jakiej puany dostają mircy i, co radzą, jak ktoś na godzinę zostawi rower pod ścianą na klatce.
Wyjeb mu to! Dzwoń po pały! Dzwoń do administracji. Itd.
  • Odpowiedz
@QuentinTortellini: może ktoś akurat nie mógł trafić na somsiada to powiesił karteczkę.
Sam miałem somsiada co przez miesiąc trzymał wózek sklepowy z Tesco na klatce i przez 3 dni o różnych porach próbowałem się dopukać i nikogo nie było (Dopiero potem się okazało ze nie płacił za wynajem i bał się że to właściciel)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@QuentinTortellini: Ale bym taką szafkę wystawił pod śmietnik.


Niestety- droga ewakuacyjna to nie składzik na szafki, kapcie, rowery czy wózki dla bombelków.

@Cobesh: #!$%@? to u nas koles przed drzwiami trzyma 2 rowerki dzieciece, hulajnoge, jakis jezdzik dla bombelka, fotel samochodowy, czesto jakies pudla po zakupach i zawsze smieci w workach.. Przejscie zrobilo sie waskie na jedna osobe
  • Odpowiedz