Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem!

Po długaśnej przerwie wracam na vipok ze swoim programem pt. Gamingowy Przegląd Tygodnia (już nawet CD-Action zaczeło robić podobny program, zara zacznę kręcić małysza! :P). Spalona karta - wróciła, zakasamy rękawy i wracamy. A w dzisziejszym tygodniu między innymi:

- Duża fala hejtu wylana na #bethesdasucks za mikrotranzakcje w Wolfenstein: Youngblood. Tylko - nie wiadomo czemu - od graczy oberwało się najbardziej... Level Designerowi...

- Tak samo hejt spotkał twórców gry Ooblets, która wydana zostanie jako exclusive (na #pcmasterrace ) na Epic Store. Problem w tym, że nie był to za bardzo wybór twórców. Poprzedni wydawca wystawił ich do wiatru, więc #epic się zaoferował z pomocą w zamian za wyłącznośc. Ale graczy - nie przekonasz :(

- Niedawno fani #gtav w najnowszym dodatku znaleźli wskazówki mówiące o tym, że możemy spodziewać sie #bully 2! Teraz do tych "plotek" dołączył sprawdzony informator - SweGTA.

- Wygląda na to, że #deathstranding nie jest już exem dla PS4 . Gra została wypisana z listy gier ekskluzywnych dla niebieskiej platformy. Czyżby wyszła też na PC? Hideo nie ukrywał, że chciałby i na komputerach opublikować swoje dzieło. Czyżby... CZYŻBY?!

To oczywiście nie wszystko - po resztę - zapraszam do obejrzenia ;)

Za miniaturkę dziękuję @CeZ_ i @GlobalEliteShop ;)

#gry #ps4 #xbox #steam #tworczoscwlasna #polskiyoutube #gpt #rozrywka
arkadikuss - Cześć i czołem!

Po długaśnej przerwie wracam na vipok ze swoim progra...
  • 8
@arkadikuss: w sumie może wyjść na PC pod warunkiem wydania kolekcjonerki ( ͡º ͜ʖ͡º) na ps4 niby zamówiłem, ale już komputronik anulował i obawiam się że inne sklepy zrobią to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czyżby wyszła też na PC? Hideo nie ukrywał, że chciałby i na komputerach opublikować swoje dzieło. Czyżby... CZYŻBY?!


@arkadikuss: Coś czuję, że wyląduje na Epic Games, tak samo jak tytuły od Quantic Dream i będzie niezła burza bo przecież wiadomo, Epic == HIV!

A propos Death Stranding to najlepsze są hipotezy według których tak naprawdę Kojima wypuści kolejną część Silent Hill a wszystko co jest prezentowane na temat Death Stranding to