Wpis z mikrobloga

Przed chwilą dostawca Uber Eats próbował siłą wejść do mojego mieszkania bez dzwonienia do drzwi. Po tym jak odebrałem zamówienie stanął za progiem i nie chciał wyjść z mieszkania dopóki nie dam mu wody. Ciekawe co by było, gdybym był drobną kobitką, ja #!$%@?.

#uber #ubereats #warszawa
  • 21
  • Odpowiedz
wpuściłeś go do środka?


@niestaly_ksienzyc: nie wyraziłem zgody na wejśćie, a pamiętaj że wcześniej wbijał się z butami i gdybym nie miał zamkniętych drzwi wejściowych to wszedłby jak do siebie. Po tym jak wszedł za próg wyprosiłem go, ale dałem mu małą butelkę wody bo mi się go po ludzku szkoda zrobiło.

zgłoś to i na przyszłość polecam Wolt


@Brajanusz_hejterowy: Uber gówno zrobi, to ich stara śpiewka, tak samo jak
  • Odpowiedz
Słyszałem że zatrudniają tam osoby które mówią po polsku.


@Brajanusz_hejterowy: tak, bo to jest ich główny wymóg - dostawca ma się z klientem umieć dogadać po polsku, a nie jak ci hindusi z ubereatsa, którzy kręcą się jak gówna w przeręblu pod blokiem i nie potrafią trafić, a przez telefon im tego nie wytłumaczysz.
  • Odpowiedz
a nie jak ci hindusi z ubereatsa, którzy kręcą się jak gówna w przeręblu pod blokiem i nie potrafią trafić, a przez telefon im tego nie wytłumaczysz.


@advert: kiedyś przez godzinę tłumaczyłem jednemu hindusowi jak ma iść, po godzinie i kilku próbach nawet infolinia UberEats się poddała xD
  • Odpowiedz
zgłoś sprawę na support, gość na 99% dostanie bana


@darkfence: minęły ponad 3 godziny a ja nawet odpowiedzi nie dostałem, ciekawe czy w ogóle ktoś przegląda te tickety

z czystej ciekawości. Jakiej nacji był ten osobnik?


@kaszanka_z_cebulka82: mógłby bez problemu zostać zaangażowany do Bollywodzkiej produkcji filmowej w roli aktora
  • Odpowiedz