Wpis z mikrobloga

Czy INDIANA X-Enduro albo Indiana X-Pulser - to nadal jedne z lepszych #mtb jakie można dostać poniżej 3000 PLN? Nie mam pewności, kiedy polecanki z FAQ tagowego były/nie były aktualizowane. Jeśli tak, to proszę potwierdźcie albo nakierujcie mnie na coś lepszego. #rower
  • 14
  • Odpowiedz
@mtos: Nie pytaj się o takie rzeczy na wykopie bo na 90% dostaniesz odpowiedz w postaci zobacz w decathlonie. Ten rower jest polecany bo ciężko dostać coś na pełnej grupie Deore, z fajnym amortyzatorem i dobrych gumach a tu taki zestaw jest. Rowery produkowane są przez Krossa, więc znają się trochę na tym.
  • Odpowiedz
@mtos: Przeskok między X-Enduro i X-Pulser jest znaczny (geo, koła, 3 blaty z przodu), ciężko X-Enduro odnieść do RR z deca bo to kompletnie różne rowery. RR 560 jest o tyle fajny, że jak dobrze usiądziesz to czujesz się jak na crossie. Nie będę pisał czy SRAM X5 jest lepszy czy S Deore bo to zależy tylko od fanatyków marki. Ja bym wybrał X-Enduro bo na RR jeździłem sporo i nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nacjozwierz: potrzebuje tego jako dodatkowego roweru na wypady w góry i okazjonalne single. Cała resztę moich potrzeb zaspokaja gravel.
  • Odpowiedz
@mtos: ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, jeżeli patrzysz na Indiane, to podejrzewam, ze jakichs większych wymagań nie masz, prócz osprzętu, a osprzęt wg mnie to sprawa drugorzędna, lepiej poszukać czegoś z dobra geometria, jakiegoś sciezkowca, Marin ma dużo takich w swojej ofercie, polska firma Octane One ma w ofercie model Prone, który mimo braków w osprzęcie ma super geometrię, brytyjska firma Vitus ma w ofercie dobre rowery, na Olx można
  • Odpowiedz