Wpis z mikrobloga

Ale to jest kosmita. 40 minut 6 strzalow, 6 celnych, 5 bramek. I powiedzcie mi ze 99 strzelania u jednego to to samo co 99 u drugiego zawodnika. Absolutny game changer, kto nie ma niech zaluje, a kogo stac niech robi.
41 meczów 61 bramek, 19 asyst. Z tego max kilka w sb, bo gralem tylko jeden mecz, reszta dr3 i 2 + weekendowka. Gdyby nie rq gwałconych rywali to jeszcze troche by pewnie dobil.
#fut
bart0sz - Ale to jest kosmita. 40 minut 6 strzalow, 6 celnych, 5 bramek. I powiedzcie...

źródło: comment_4HIY2eZZLxdnS8tetE52YunbYnhGMBNt.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@andek980: bylem zachwycony nifem, mialem kolo 300 meczow i drugie tyle bramek. Probowalem tez tego totsa ale no jakos sie nie wyroznial na tyle, zeby placic za niego 4 czy 5 baniek.
  • Odpowiedz
@bart0sz: aaaa xD Cały czas myślałem, że gadamy o CR7.

Nazario to kocur. Gdyby miał te ~5 cm więcej i maksymalny jumping, to aż ciężko wyobrazić sobie jak dobra byłaby ta karta.

Nie wiem jak to widzicie @andek980: @Veyn:, ale mój Nazario mocno dostaje po dupie od złego gameplayu. Jeśli jest delay / gameplay typu mucha w smole, to praktycznie nadaje się tylko do wystawiania mu piłki na strzał.
  • Odpowiedz
@bart0sz: pewnie tak, prawda jest taka, że kompletnie nie umiem grać zawodnikami ofensywnymi z workrate M/M stąd Cruyff, a nie Nazario. Miałem problem z wyczuciem Havertz,a czy Messi w drafcie.
  • Odpowiedz
@andek980: jak mi zupelnie nie lezal havertz na napastniku, tak nazario gra mi sie doskonale. Niby mid/mid no ale havertz na moje oko to ma wiecej zapedu do gry w defensywie niz w ataku
  • Odpowiedz