Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już wybrana dive (10/10) z która zamierzam się rozprawiczyć w najbliższym tygodniu. Panienka jest opisana na garsonierze.

Pomimo że sporo już czytałem na temat spotkań z #divy jednak nie dają mi spokoju szczegóły spotkania,

1) Do łazienki idę w skarpetkach czy zostawiam wraz z butami?
2) Myje się cały bez głowy?
3) Do pokoju zabaw wchodzę goły z swoimi rzeczami w ręce?
4) Wolał bym FWZ, to Panna stawia ręka/ssa i nakłada gumkę?
5) Po pierwszym finale dostaje chusteczkę i wyrzucam gumkę do jakiegoś kosza a Panna idzie do łazienki?
6) Czy po drugim strzale mogę wziąć prysznic?

Wołam:
@Burgundowymirek @TestoDepot

#divyzwykopem #diving #divy #sex #garsoniera #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
  • Odpowiedz
MagicznaRozowypasek: > 1) Zależy czy każe ściągać buty na wejściu

2) Myj się jak chcesz

3) Zazwyczaj zakładam bokserki po myci żeby nie latać nago, rzeczy lepiej mieć przy sobie

4) Czasem musisz sobie radzić sam, czasem na średnio mietkiego nakłada, czasem ręką stawia

5) Różnie, czasem zabiera gumkę, dostajesz chusteczki, jedne panny wychodzą inne gadają z Tobą zależy od atmosfery i przyzwyczajeń divy

6) Pewnie od czasu to zależy, czasem
  • Odpowiedz
na zhańbienie samego siebie z dziwką


@Greensy: A dlaczego zaraz zhańbienie? Seks jak seks.

@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Zdejmujesz buty i idziesz normalnie w ciuchach, w łazience się przecież rozbierasz
2. Ogólnie myjesz się cały, jak chcesz to głowę też ale chyba nie wymagają o ile nie masz jakiejś przetłuszczonej czupryny
3. Zawsze po prysznicu wychodzę po prostu w samych gaciach, a ciuchy biorę w rękę i idę do pokoju z diva
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po #!$%@? się pucujesz o tym przez telefon, zawsze mówię, żeby nie wspominać o tym w rozmowie tel, a dopiero na miejscu i to też nie od progu, tylko gdzieś w trakcie.
Zadzwoń do niej jeszcze raz z innego numeru i się normalnie ustaw z nią i idź, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz