Wpis z mikrobloga

@dr_Klotz: jak się ma takie zasięgi to się to wykorzystuje, niedawno był ranking najlepszych youtuberów od krypto na fb (bitcoin polska czy gdzieś tam) gdzie wyprzedził koniecznego, był pierwszy z ponad 100 głosami
i teraz... albo sam się zapakował w te gówno albo ktoś mu zapłacił bo uznał że ma największe grono słuchaczy ¯\_(ツ)_/¯( ͜͡ʖ ͡€)
@plaisant Ale on grał takiego racjonalnego gracze który dywersyfikuje, stosuje stop lossy, ma plan, wypłaca zyski, tnie straty bla bla bla... A tutaj bach, większość mojego portfela stanowi szitkojny nr 500 na liście market cap xD
@dr_Klotz: konieczny wykroił już swój kawałek tortu to dlaczego prezes by nie miał mieś swojego kawałka, tak się właśnie robi chajsy jak zostaniesz pseudo ekpertem

...tu fajnie człowiek teraz napisał, tak to widzę a nie że prezes sławny ma rację na 100% i trzeba teraz kupić te chójnie tak jak on gada to się zarobi może, i tak ludzie kupią te gówno teraz :)
@dr_Klotz: są lepsze coiny do inwestycji, trochę to zastanawiające ...ale sam w 2017 zainwestowałem w token Life, który z 3 sat został podbity do 80 więc czemu nie. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógłby zapłacić jakiemuś tam prezesowi z polski ;) by promował zachodni projekt w krypto. Masz takiego suppomana w UK, który za 1 btc dosłownie z shita zrobi projekt z top 10 coinmarcetcap. Więcej powagi panowie.