Wpis z mikrobloga

#fut #fifa19 co obstawiacie dzisiaj na SBC ważne mecze?? moje typy liv- chelsea. W sb grają tez totki z MC ale nie wiem czy dwa mecze angielskich drużyn dadzą.
  • 18
  • Odpowiedz
@andek980: oj dzisiaj to nie :P Powaliło mi się. Ale obecne sbc kończy się jutro więc może robią wyjątek i dadzą jednak jutro z uwagi na ten mecz.
  • Odpowiedz
@momo_s:
Liverpool - Chelsea może być jakieś osobne sbc.
Bilbao - Barca
City - Tottenham
Cruzeiro - Santos
Sporting - Braga
Dinamo Moskwa - Lokomotiv Moskwa / Spartak Moskwa - CSKA / podwójne derby Moskwy :D któreś napewno będą
Do tego coś z MLS mogą dać, bo są 3 mecze na szczycie.
  • Odpowiedz
@iti1986: I tak nikomu nie powie. Wujek mu mówi: drop w paczkach 200% o 14:32, wtedy otwiera i wypada cudo. xd kończą mu się coinsy i myk SMS do wujka 'Wujku, Wujku, przekręć suwak na ikonę dla mnie." i myk kilkanaście ikon od początku Fify. Wujek też nie może przesadzać, bo ci wyżej się ogarną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ravalent: no a wymogi większe niż na te 81. Mam jeszcze 1200 piłkarzy, chyba wszystko palę na te 81+ bo mam 1.3kk i skład 94, i chyba nie starczy mi na gullita :/ tylko ikonę mam zrobiona, jak nic nie posypie to będzie przykro
  • Odpowiedz
@Voltrex: wiesz no, ja juz mam wrazenie, ze swojego farta do dropa wyczerpalem i niby no juz nie powinienem narzekac, ale ja tych paczek tez w ciagu ostatnich miesiecy otworzylem wiecej niz zdrowy czlowiek xD
  • Odpowiedz
@Voltrex: ja w przeciagu 3 dni 2x cristiano tots xd ale sie narozdawalem kasy i ogolnie #!$%@? kupe siana na paczki stad teraz brakuje na gullita xd ogolnie z tych lepszych dropow ktore pamietam to jakies 13mln wedlug ceny rynkowej mialem, takze ladny fart jak na 3 miesiace istnienia klubu
  • Odpowiedz