Wpis z mikrobloga

Do wszystkich spod tagu #przegryw Myślę że znalazłem sposób by pozbyć się uczucia #tfwnogf Zauważyłem że jesteśmy bombardowani zewsząd pewną ideologią. A mianowicie zewsząd mamy jeden przekaz, należy się wiązać , być z kimś, miłość to wspaniałe uczucie i inne tego typu pierdoły. Nawet jeb*^%e filmy akcji muszą mieć jakiś wątek miłosny. W takiej sytuacji widząc zewsząd że każdy ma kogoś, czujemy się jak g*&^no. Zatem na tak zmasowaną propagandę, potrzebna jest odpowiednia kontrpropaganda. I tak zacząłem oglądać oraz słuchać filmów odnośnie #mgtow oraz #redpill
Co prawda większość zagadnień z tej tematyki znam, ale postanowiłem "zaprogramować sobie umysł, tak by zohydzić sobie w 100% kobiety. Jak na razie działa znakomicie. Może i wam to pomoże jak codziennie posłuchacie sobie tak ze 2 godziny nagrań z tej tematyki. Np. w pracy, podczas grania, spacerów czy co tam lubicie robić.
  • 5
@LowTestBoi: Nie do końca. Pokazuje ci inne możliwości gdzie zamiast uganiania się za lochą możesz zrobić coś dla siebie. Poza tym reakcja loch na ten ruch pokazuje że to jednak coś dobrego. A wiązanie się w związki to nic naturalnego, ani dla kobiet ani dla mężczyzn, tylko sztuczny układ narzucony przez religię a później przez społeczeństwa by utrzymywać spokój w społeczeństwie.
@Krokdus: Do czasu gdy obejrzysz jakiś durny film, czy inny wysryw kultury. Trzeba się tym karmić stale, tak jak stale jesteś bombardowany przeciwnym przekazem, bo inaczej niechęć słabnie.