Wpis z mikrobloga

@Voltix: Ale co innego dla mnie jest weryfikacja a co innego powielanie mojego dowodu gdzie przy wycieku bedzie problem czy czymkolwiek, nie wiem komu defacto wysylam te dane a oni nie pozwalaja na zamazanie danych badz adnotacje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wypokanonim: mi już 42 razy wzięli kredyty, podrobili 12 kart SIM i wynajęli 2 auta a te statystyki cały czas rosną, bo za każdym razem jak ktoś pyta czy może nie wysłać zdjęcia dowodu wstawiam coraz większe liczby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matpiotr: jak na razie mieli na to 2,5 roku. Poza tym oni nie przechowują tych zdjęć, poza tym podlegają pod procedury przetwarzania danych w UK i są one dość restrykcyjne, więc wiem czego się spodziewać. Szybciej cię #!$%@?ą u pracodawcy, sam mam na kompie koło setki zdjęć dowodów osobistych sprzed Rodo od poprzedniego pracodawcy. Jak rozumiem komórki też nie masz? Nie podawałeś dowodu przy zawieraniu umowy? Prawa jazdy nie masz? Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matpiotr: tak w ogóle pomyślałem - ich apka ma dostęp do mojej karty płatniczej. Po 10 doładowaniach bez 3D secure. Mogą mi wybrać kasę z konta do zera. Po grzyb im chwilówki na mnie? Na ROR mam grubo ponad 50k, tylko czeka na nich (m.in
dlatego wolę mieć ich prepaid niż płacić moją kartą). Czemu na to się jakoś nie rzucą? Ludzie u nich trzymają dziesiątki Bitcoinów. Czemu tego nie #!$%@?ą?