Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 199
Sporo osób mnie prosi o aktualizację stanu po przeszczepie włosów. Aktualnie jest 1,5 roku po. Niżej zdjęcia jak to wygląda. fotki są z różnymi kątami padania światła. Żeby to fajnie wyglądało fryzura musi być ogarnięta i dobrze ułożona. Cudów nie ma. Przy bardzo rozległym lysieniu nigdy nie osiągniemy fryzury nastolatka :) Drugi zabieg zrobię sobie za parę lat. Mam jeszcze zapas z tyłu żeby pobrać koło 2500 mieszkow.
Co do dziesiątek mirkow piszących o radę w prywatnych. Poczytajcie moje wcześniejsze wpisy. Tam jest naprawdę vademecum na temat przeszczepow i przede wszystkim linki do forum gdzie można się doksztalcic.
Koszty, kliniki, metody, leczenie farmakologicze.
Nie podejmujcie tej decyzji na podstawie moich wpisów na mikro. To poważna decyzja i trzeba bardzo dobrze się do niej przygotować. Ja czytałem prawie rok na ten temat, rozważałem wszystkie za i przeciw.
na fotach krótkie włosy, zaraz po fryzjerze.
#kubasprzeszczepia #zakola
kubas_782 - Sporo osób mnie prosi o aktualizację stanu po przeszczepie włosów. Aktual...

źródło: comment_1nzZZQZEqM4eX6aTvElTRIrsR3M7XHaA.jpg

Pobierz
  • 59
@kubas_782:

widac ze wlosy po tych 8-10 miechach zaczynaja upodabniac sie do tych z tylu glowy. Przez pierwsze 6 miesiacach sa dosyc sztyywne i ciemne a potem juz jest lepiej i lepiej z kazdym miesiacem. Szkoda ze fina nie bierzesz bo zapewne bys mial jeszze lepiej bo po finie nawet te przeszczepione zyskuja na jakosci . Tak czy siak , bardzo fajna metamorfoza . Ja jestem ww 11 miesiacu po przeszczepie
@koala667: > A tych ktorzy namawiaja zeby tylko sie golic na zero to tylko wypada powiedziec powodzenia bo czesto bol czterech liter u takich jest naprawde duzy bo inni chca powalczyc z lysieniem a nie sie podac odrazu...

Ogólnie fajne, że wam się chce, ale bez przesady. Niektórzy mając włosy często gola się na zero, więc nie będę pokazywał palcem kto ma ból a kto nie ma. To tylko włosy i
@Ribelo:

zle cos zrozumiales , chodzilo mi o tych co wylysieli i nic nie robili z tym , nawet nie starali sie a teraz jak widza, ze ktos chce walczyc z tym to musza takie osoby pociagac w dol bo przeciez kazdy musi wylysiec tak jak oni :) troche wyolbrzymiasz mysle z tymi kompleksami , kazdy ma jakies kompleksy, jeden mysli ze jest za chudy , drugi ze za niski a
@1mnew: bardzo duzo ludzi jakkos bierze fina od prawie 20 lat i jakos im ptak nie dziekuje , nasluchales sie dziwnych histori i tyle. Radze pogadac z lekarzami i potytac ilu dzienie maja pacjetow w wieku 2x lat co im ptak nie dziala a fina nawet nie widzieli na oczy ;) mam lekarza w rodzinie wiec info mam z pierwszej reki ;)
@koala667: stary ogarnij temat ginekomastii chociażby, potem ogarnij temat zbierania się fatu w okolicy brzucha, zbadaj hormony przed i po - nie nienaczytałem sie tylko wiem o czym mówie :P depresje i stany depresyjne to fakt ale co mozesz wiedziec na ten temat skoro nie zaznajomiles sie z jakimikolwiek badaniami tylko bazujesz na wiedzy polskich lekarzykow xD
ps. DHT jest ważny w ogranizmie i zbijanie go finem dutem i innymi gównami
@1mnew: gdyby tak bylo jak piszez to by ludzie nie brali w takich ogromnych ilosciach kazdego roku, sa oficialne statystyki ile recept na fina na swiecie sie wydaje wiec poczytaj to sa ogromne ilosci i masa osob to bierze. a kto pisal ze ubokow nikt nie ma ? jasne ze niektorzy ludzie maja uboki i dlatego nie biora/przestaja brac ale wiekszoc osob nie ma zadnych wiekszych ubokow. Gdyby u wiekszosci osob
@Pedroo: przeczytaj co to jest dht i do czego służy a potem mów, obracam się w kręgu siłownianym kilka lat i widziałem efekty na ziomkach którzy na cyklu postanowili zatrzymać kilka włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@koala667: a skad wiesz ze nie trafi na Ciebie? ile masz lat? badales sie dokladnie przed i po braniu? podejrzewam, ze nie. To tak jak z laskami i anty -
@1mnew:

fin nie blokuje ci calego dht.

i czytales tez badania ze ludzie ktorzy brali placebo twierdzili ze maja zaburzenia erekcji w wiekszym procencie niz ci ktorzy brali prawdziwego fina ? tak , byly tez takie badania ;) spoko , juz nie jestem nastolatkiem , gdybym mial 19 czy 20 lat to fina bym nie bral bo wtedy organizm sie jeszcze rozwija i nie warto mieszac z hormonami. Gdyby bylo tak
@koala667: ale ja mowie tu o badaniach Twojego organizmu kolego a nie o badaniach stosowanych grupowo gdzie jest poruszany efekt placebo.
Ogolnie nic mi do tego co bierzecie itp. ale przeglądając komenty widze polecenia duta/fina jak jakies cukierki i ogarnianie go przez neta- serio? najpierw dobry lekarz, zestaw badań i szukanie przyczyny. Nadmiar DHT - można zbijać ale skąd wiesz jaki Ty masz jego poziom skoro sie nie badasz? Dodam jeszcze
@1mnew: jak ktos zaczynal fina brac w wieku 30 lat i teraz ma 50 to to raczej konar mu nie plonie jakby mial 30 lat i to z finem czy bez fina. Moje libido jest mniejsze teraz w wieku 30 lat niz jak mialem 20 lat i jest to naturalne. Temat rzeka mysle bo trudno przez tyle lat zbadac co by bylo gdyby ktos nie bral fina przez 20 lat ?
@koala667: genetyka i "nie stawanie"? trochę no way. genetycznie możesz mieć bardzo nisko testosteron (lub problemy z innymi hormonami - prolaktyna chociażby) ale to się bada i ogarnia a nie siedzi w piwnicy i udaje ze jest spoko. Chociażby TRT - w polsce poki co padaka ale powoli bedzie sie to zmieniac.
Mylisz zupełnie pojęcia kolego bo jeśli ktoś ma jakieś dysfunkcje to trzeba zbadać przyczynę a nie sięgać po viagre
@koala667: @1mnew: no widzisz , gdybys troche przesledzil fora to bys wiedzial ze dzieki finowi i monoxowi czyli typowe combo ludzie zatrzymuja lysienie przez wiecej niz 10 lat mimo ze maja genetyke zeby byc lysi jak kolano. Nie znam wszystkich kobiet szczerze mowiac wiec sie nei wypowiem ,to nie programowanie . Laski tez robia mase dziwnych rzeczy zeby byc bardziej aktrakcyjnymi fizyycznie wiec to kolejny temat rzeka. Po co zakladasz