Wpis z mikrobloga

jak tam p0leczki? dzisiaj do kościółka z rodzinką, z mężem beciakiem bankomatem i dzieciakami chada. mąż wie że wychowuje cudze geny? no ale nieważne pewnie mu to nie przeszkadza ehehehe tak jak nie przeszkadzają mu wasze wypady do "psiapsiółek" tzn z psiapsiółkami do klubu powspominać stare czasy i chadów #!$%@?
#p0lka #heheszki #takjest #betabankomat #przegryw #chad #seks #zwiazki
  • 16
@pijekubusplay:

Jeśli ja jestem szczera i oczekuje zaufania to facet kontrolując, sam pokazuje że sam zdradza.

Tak się tu oburzacie jak kobieta zabrania facetowi chodzić na piwo ,z kolegami, gdzie są inne kobiety, że w ten sposób ona go kastruje i typ jest nieszczęśliwy, że tylko MGTOW, a sami chcecie kontrolować xdd

Może jeszcze czytać jej wiadomości?
Skoro tak to ona powinna czytać wasze ;)
@pijekubusplay:

Teraz to mówię poważnie. Wiem co odwalają inne różowe, ale na litość, skoro facet nie ufa, znaczy że zakłada że inni są nieuczciwi. Skąd? Może dlatego że sam jest, i patrzy na innych przez pryzmat samego siebie?
@angor86:

Właśnie. Badania kosztują. Jeśli facet chce się wyłożyć na kilka tysięcy, przez co nie pojedziemy na wakacje, nie stać nas będzie na remont, bo po prostu mi nie ufa chociaż zapewniam go że nie ma powodów by nie ufać, że to kosztuje, a dzieciaki są często podobne do ojca, to typ jest dzbanem i nie nadaje się na głowę rodziny :/
@Zabomen_2:

Jeśli ktoś jest nieufny z natury to ok.

Ale jeśli ktoś się przejechal, to dlaczego ja mam ponosić koszty jego nieufności która nabył przez inną osobę a nie przede mnie?

Niech jego ex się dokłada do badań DNA naszych wspólnych dzieci, skoro to przez nią jest nieufny. Wobec mnie nie na powodu być nieufnym więc dlaczego to ja mam za to jego "popsucie się" płacić a nie jego ex?