Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#hoi4
Pytanko, niedawno sobie kupiłem hoi4 i zrobiłem szybką gierkę Niemcami na vanilii po czym przesiadłem się na mody (Kaiserreich, Fuhrerreich) i tu moje pytanie, jak rozbudowywać gospodarkę oraz jak iść drzewkami państw by nie być gotowym do walki w 40/41 bo 3 moje gry tak się potoczyły (2 razy Rosja i raz Włochy) że dołączyłem do wojny w tych latach. Wiem że Rosja na tych modac jest w dupie politycznej ale jak widzę że bot nawet szybciej i lepiej się rozwija to coś muszę robić nie tak.
  • 12
@Bratblizniak: to wszystko zależy od krajów. W Kajzerce socjaliści wszelkiej maści mają spore boosty do produkcji i do wojsk, coś jak faszyści w zwykłym HoI4. Nie ma za bardzo jednej konkretnej recepty na co w co iść od razu, ponieważ raszując armię będziesz w tyle z przemysłem itede. Najlepiej brać to, co jest ci potrzebne najbardziej w danym momencie
@Bratblizniak: Wskakiwanie na KR z małym stażem w HoI4 nie jest dobrym pomysłem. Pograj na Vanilli lub na modach dodających drzewka(np mody UMC), a nie cały świat jak to robi KR lub FR. Zasada co do gospodarki jest taka. Najpierw buduj cywilki, najlepiej mieć te 30-45 cywilek(zależy od kraju) dostępnych do użytku zanim zaczniesz budować militarki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TommoT1908: Kałach już od dawna jest bezbekiem. Mniej więcej od momentu jak zaczęła się wokół niego zbierać gimbaza oraz lizodupy i sam Kałach nachapał się atencji do tego stopnia, że mu #!$%@?ło.
Oglądałem go od momentu jak miał z 40 czy 60 subskrypcji i nagrywał np. Hearts of Iron III czy Rome Total War. Wraz z napływem różnorakiego tałatajstwa i zmiany tego youtubera na gorsze zakończyłem subskrypcję kanału.

Teraz jak już
@Masterpolska94: No ja go zacząlem oglądać zaraz po premierze HoI4. Jako że nie lubiłem nigdy HoI3 i prawie w niego nie grałem, męczyłem bardzo dlugo w HoI2 i Arsenal of Democracy, wcześniej jego kontent mnie nie intersował. Chciałem się szybko podszkolić w grze więc oglądać go zacząłem i wyciągałem wnioski z jego i swoich błędów. W tamtych czasach (połowa 2016) to był spoko kanał. Teraz to szkoda gadać, strasznie żenujący poziom