Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SpaceMonkey: Oglądałem dosłownie kilka dni temu remake z 2015. Oryginał kiedyś też, ale po pijaku więc nie pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Powtórzę więc niebawem. Amerykańska wersja natomiast dość mocna, ale nie łapie się do mojego TOP10. To już podobny tematycznie Hostel bardziej mnie przeraził ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@apdarw: wiesz, to zależy. Jeżeli chodzi o odczucia filmowe to dla mnie wystarczająco "szokującą" pozycją był Shutter Island z Di Caprio czy też The Girl with the Dragon Tattoo. Powiem tak, nie ma co się nastawiać na świetne kino. To raczej z tych, które mają szokować i tyle.
@mrnlkhlk: O tak, ale mi teraz przypomniałeś. Pamiętam ten film, rzeczywiście mocny i idealnie wpisuje się w moje wymagania. Niestety już widziałem :-/ Ale jak zapomnę za kilka lat, to na pewno wrócę :-D
@CeZiK_: The Last House on the Left (2009) przypomniałem sobie parę tygodni temu. Po stokroć lepsze od oryginału i naprawdę dobrze zagrane, jednak aż tak mną nie wstrząsnął :-(
@zabkakapka: Benny's Video jest od M.Haneke więc biorę w ciemno. Z Lanthimosem jestem na bieżąco, więc Jeleń i Kieł odpadają. Tumbbad i Maus są jednak zbyt niszowe. Dziwak widzę że found footage, więc dodaję do listy. Niepoczytalną reżyserował Soderbergh, więc również obejrzę. Funny Games widziałem już. Wizyta - Shyamalan mnie trochę zniechęca, więc na razie się wstrzymam. Borgman wydaje się intrygujący, także chyba zaryzykuję obejrzenie. Dzięki za pomoc i pozdrawiam (