Wpis z mikrobloga

@Azulana: nie wiem, bo może b. duża część graczy jest biała i lubią grać postaciami, które trochę ich przypominają, podczas gdy w Apex Legends normalnych białych jest w praktyce 0 (jak wspominałem, najbielszy typ hobbystycznie gazuje resztę), za to jest istny wysyp kolorowych i LGBT.
Nikomu grać w takie gry nie bronię, po prostu jak widzę np. trailer do nowego Watchdogs, gdzie widzimy Londyn, w którym białych prawie nie ma, są
@KiraQueen: jak ja grałem, to najbielszy był kolega od gazu (nadal był beżowy), a reszta była kolorowa albo jakaś dziwaczna.
Rozumiem, że dodali 3 białasów do gry?
EDIT: OK, dodali 2 - jakieś dziwadło w masce p-gaz i babkę z głową w kształcie piłki _(ツ)_/¯
Pominąłem tę panienkę od czarów. Tak czy owak, normalnego, faktycznie białego chłopa brak. Jest opalony Caustic cześć i czołem.

A Bloodhound to jakieś homo nie wiadomo
@KiraQueen: początkowo twierdzono, że to "non binary gender" postać i nie określano koloru skóry.
Do tego brzmi jak facet. I łazi w pancerzu zakrywającym każdy milimetr kwadratowy ¯\_(ツ)_/¯
Gdy grałem nie mogłem grać babą z głową w kształcie piłki (nie, żebym chciał), bo chyba nie było jej w grze, ani dziwadłem z maską gazową (też go w grze nie było). Caustic czyli taki hindus/arab był do odblokowania.
Ta psioniczna babka -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pantokrator: Czytając te wysrywy dostałem przerzutów.
Śmieszny jest fakt totalnego braku samo refleksji i niezauważeniu jak poprawny politycznie jesteś, uważając że biały mężczyzna to powinna być domyślną postać.
Jeszcze fikołki intelektualne by nie uznać tego że apex ma 2 ewidentnie białych mężczyzn i 3 białe kobiety.

Poprawność polityczna to tylko wygodne słówko dla rasistów, żeby nie musieć mówić, że nie mogą znieść nie białych postaci i kobiet w mediach.
@CynicznyMarksista: nie gram w serię Butterfeld i nie wiem, o czym piszesz.
Ja nie czepiam się czarnych w grach, o ile nie są dodani na siłę. Jeśli gra jest o 2. wojnie światowej, to w czym Murzyn komu wadzi?
W Rising Storm 2 Murzyn ma nawet łatwiej, bo w cholerę trudniej go w dżungli wypatrzyć, więc swego czasu połowa ludzi grała takowym bez koszulki, nieźle się można było wystraszyć, jak wyskoczył
biały mężczyzna to powinna być domyślną postać.


@KiraQueen: "wysrywy", "wysrywy", "wysrywy" - skoro mnie żałosny ludziku obrażasz, to teraz słuchaj wyraźnie:
to TY masz problem z faktem, że mam SWOJE WŁASNE preferencje odnośnie postaci w grach i niezbyt podoba mi się, gdy twórcy "uszczęśliwiają" mnie "turboróżnorodnością" polegającą na tym, że hetero-białych praktycznie brak.
Tak, DLA MNIE biały mężczyzna to domyślna postać, bo jestem białym mężczyzną i całe życie grałem w gry
Ja nie czepiam się czarnych w grach, o ile nie są dodani na siłę


@Pantokrator: Wykopkom chyba wadzą, kobiety tak samo. Wiesz, może nawet i są dodani na siłę ale jak sam zauważyłeś biali mogą chcieć grać białymi, tak samo kobiety mogą chcieć grać kobietami, a osoby nie białe, postaciami nie białymi. A business is business. I większość gier jest raczej luźno osadzona w danych realiach.