Wpis z mikrobloga

Wstałem dzisiaj lewą nogą. Ale skończyłem do galerii kupić sobie słuchawki. Wracam autobusem przez #poznan i wsiada murzyn. Pokazuje na mnie i mówi że mam spoko koszulkę. Super miło mi się zrobiło. Ziomek w ogóle turbo spoko. Widział że ktoś biegnie na autobus to przytrzymał drzwi, później jeszcze babcia wsiadala do autobusu, to pomimo wolnych miejsc ustąpił jej, zanim w ogóle jeszcze się to tego autobusu wgramoliła. Jak wychodziłem powiedziałem mu, że zrobił mi dzień i że to było bardzo miłe. Zbiłem z nim pione i wyszedłem. Fajne to było xD szkoda, że jakby Polak drugiemu coś skomplementowal to by się dziwnie na niego spojrzał albo jeszcze go #!$%@?ł i kazał #!$%@?.
  • 24
W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na ciebie patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:
- czy my się przypadkiem nie znamy?

A w Polsce? Ja #!$%@?... W Polsce jak w lesie, #!$%@?. Nie, w Polsce jak w chlewie obsranym gównem, #!$%@?. Spojrzysz się na polaka-robaka, to jak
@sir_nietzsche a nie? IQ też mają jakie mają. Nie zgadza się? Masz wszelkiej maści statystyki, jakieniq mają w Afryce, a ci w stanach to też Afryka, a jak tam trafili to mówił pazura w chłopaki nie płaczą.