Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bandy: nie wiem czy też miałeś takie wrażenie, jakby pierwsze utwory były niedostatecznie dopracowane (może mało prób) np. Ostry, który nie wszedł w rytm ni #!$%@?. Ogólnie to się zgadzam sztos
@Nolej: W Armatach też zaszła pomyłka, Fisz za późno wszedł w część z "Mój ogniu płoń" (czemu dał znak chwytając się za czoło i kierując wzrok Andrzejowi Smolikowi, żeby zagrali jeszcze raz ten fragment).

Ogólnie orkiestra orkiestr była znakomita, cieszę się, że miałem okazję usłyszeć wszystkie single. Szkoda tylko, że jakoś tak "szybko" to zleciało. Skoro ściągnęli tylu artystów, to mogli jeszcze jakoś wykorzystać ten potencjał i np. pozwolić wszystkim zaśpiewać
@Nolej: jeśli chodzi o ostrego, to lepiej nie będę komentował, bo dla mnie mówienie tekstu w ogóle nie do melodii, mniej lub bardziej rytmicznie ("rapowanie") to nie muzyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno aranżacje były czasem lekko inne, ale w sumie nie dziwne jak teraz wszystkie utwory grała jedna orkiestra. Dużym plusem były dla mnie krótkie przerwy, właściwie brak przerw między kolejnymi utworami. Myślałem że będzie