Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę o parę plusów na szczęście - właśnie jadę poznać rodziców mojego niebieskiego. Jestem przerażona, stylówę dobierałam od dwóch tygodni i co chwilę zadaję niebieskiemu pytania, co i jak, żeby nie popełnić jakiegoś faux pas - chociaż w sumie nie wiem po co, jestem mistrzem przypału i na pewno coś #!$%@?ę ( ͡° ʖ̯ ͡°) na razie mam wrażenie, że mam pognieciony sweterek, zbyt głęboki dekolt i za krótką sukienkę. Do tego jestem wytatuowaną patologią, a rodzice niebieskiego są raczej tradycjonalistami - ale tutaj trzymam gardę i żadnego tatuażu nie ukrywam.

Trzymajcie kciuki.

#zwiazki #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek #gownowpis #zalesie #gorzkiezale
  • 22
@Pjekasz
@PiccoloColo
@nowywinternetach
@strusmig
@Immortale
@Szantos
@virusriddle
@Wolf1986
@kefir91

Dziękuję, przeżyłam - chociaż na wszelki wypadek pod blokiem czekała śmieciarka. Było chyba miło, nie byłam mierzona wzrokiem, nie wpadłam w krzyżowy ogień pytań (ale może to dlatego, że jestem gaduła i sama wszystko wyśpiewałam xD) i nie powiedzieli, że widzimy się ostatni raz, bo przeprowadzają się na Madagaskar. Wino na rozluźnienie wjechało, więc chyba było naprawdę dobrze... Albo uznali, że na trzeźwo
@betterbeworthit ja też jestem brudnopisem i pamiętam jak jechałam poznać bardzo tradycyjnych dziadków już teraz narzeczonego. Było o tyle zabawnie, że nie znałam jeszcze jego rodziców, ale plany wyjazdowe ułożyły się tak, że wypadało zajechać do babci :D przed spotkaniem osłuchałam się jak gardzą tatuażami, więc byłam cała w stresie, a jak już pojechaliśmy, to było takie ćwierkanie, że szok :D od razu po naszym wyjściu obdzwonili pół rodziny, żeby zdać relację
@Spajkodron3000 rozwiniesz? :D

@In_thrust_we_trust nie muszę oglądać patostreamów, mam je na co dzień ( )

@xxGrandxx auć, to musiało zaboleć ( ͡° ʖ̯ ͡°) wciąż się do Ciebie odzywają?

@Shatter chciałabym, jak miałam 13 lat to nie było takich problemów ¯_(ツ)_/¯

@Mollina awww, super historia () mnie też babcia zaakceptowała - kamień z serca... A i