Wpis z mikrobloga

#nootropy #noopept #suplementy #mindfulness #pracbaza #studbaza #cfa

Hejka nootropowe mirunie <3
Przygotowuje się właśnie do egzaminu CFA i ciężko mi ze skupieniem się, a zarazem mam teraz takie dziwne nastroje że raz jestem mega szczęśliwy a następnego dnia czuję się mega przygnębiony. I się właśnie zastanawiam czy nie kupić NOOPEPTIL MAX od Swiss Herbal. Chciałem się zapytać czy są jakieś skutki uboczne tego i w jaki sposób to brać? Jakieś cykle czy coś w tym stylu? Czy dodając do tego omegę i magnez zwiększę możliwości tego nootropu? Jakie są wasze opinie na ten temat?
Z góry dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kennyskrrt: Wzmożona agresja, znieczulica emocjonalna. Robisz się skrajnie logiczny i wyrachowany a na dodatek ludzie cię #!$%@?ą najmniejszym nawet niezdecydowaniem więc łatwo o konflikty. Przy za dużych dawkach (o które dosyć łatwo) utrata pamięci krótkotrwałej.
  • 0
@HK-Stelle teraz i tak jestem zbyt spokojny i mega tego nie lubię, chciałbym być bardziej asertywniejszy więc te skutki uboczne jeszcze mogą mi pomóc hahah :d
I chciałbym się umieć skoncentrować na moim egzaminie w grudniu bo chce go zdać, bo zapłaciłem kupę hajsu
Olej pytanka ze strony CFAI.

Egzamin składa się z krótkich pytań, te na CFAI czasami bywają bardzo długie i przede wszystkim są trudniejsze. Materiały instytutu znacznie przekraczają zakres materiału na egzaminie, nie sraj żarem jeżeli np. nie spojrzałeś na kilka readingów. Po egzaminie stwierdzisz, że gdzieś 1/4 materiału który przerobiłeś wogóle nie była potrzebna.

I jeszcze jedno, poranna część egzaminu jest łatwiejsza niż popołudniowa.

Egzamin pewnie będzie w hali expo na prądzyńskiego
@DarekKielb: Z których działów odniosłeś takie wrażenie? Na analystforum widziałam kilka opinii wskazujących, że Schweser słabo pokrywa FI i jakiś jeszcze dział.