Wpis z mikrobloga

Po długiej przerwie zagrałem w weekend w #leagueoflegends ze znajomym. Wczoraj przy próbie logowania błędne hasło.
Moje konto zostało skradzione, prawdopodobnie zaczęło się od maila na o2, bo tam też hasło i pytania pomocnicze i nr tel zmieniony. Mam nadzieję, że nie miałem tam nic powazniejszego porejestrowane, tak to jest z mailami jak się je zakłada w wieku 12 lat... Paypala zdążyłem zablokować, ale konta w lolu nie wiem jak odzyskać, to samo z odzyskaniem maila.
Na razie napisałem do suportu lola i o2 i czekam na odp. Do lola odpisywałem już na parę pytań odnośnie konta.
Jak tu odzyskać konta, których jestem właścicielem, a niewiele mam by to udowodnić... Konto prawdopodobnie skradzione po wycieku danych.
#kiciochpyta #bezpieczenstwo #gry #bezpieczenstwowsieci
  • 10
@m0rdeczka no ja co prawda konto straciłem w sezonie 4, ale te pomyłki z polskiego supporta to nawet nie wiedzą w jakiej firmie robią, jedyne do czego się nadają to pisanie ci ile hajsu na ligę przerżnąłeś, chociaż teraz to nawet do tego nie są potrzebni. Jak choć troszkę ogarniasz angielski to się nawet nie zastanawiaj.
@devilmannek: @MozeJopek: @SarahC: odzyskane, mail zmieniony, hasło zmienione, kocham Cie angielski suporcie rito, a na polski pluje #!$%@? śmiecie nieudaczniki. Dzięki devil za pomysł :)
W 30 minut live chatu z gościem udało się udowodnić że to ja jestem właścicielem konta, a nie było łatwo bo nie znałem dat itp.... Ratowało mnie to, że wiem z jakich krajów i miast grałem w lola, a trochę po świecie latałem :p