Wpis z mikrobloga

Czytając forum bokserskie natknąłem się na opinię pod którą się podpisuje obiema rękami i nogami.

Mam wszystkie walki Tysona,2 filmy dokumentalne o Tysonie i oglądałem jego walki nie raz.
Tyson się skończył gdy poszedł do więzienia .Później to był już tylko cień Tysona.
Nie przygotowywał się do walk bo myślał ze nikt nie ma z nim szans,robił imprezy, brał narkotyki .Lekceważył rywali i walki.
Przed walka z Douglasem nawet sparingpartner go posłał na deski na sparingu,ale to było trzymane w tajemnicy żeby jak najwięcej zarobić na Tysonie.
Tyson przegrał z samym sobą .Gdyby nie jego tryb życia i wiezienie to Lewis czy Hollyfield nie przetrwali by do 5-tej rundy.

#boks #sport #sportywalki
Pobierz
źródło: comment_bcKxWYahPSBA4wv8b4mRPI2Ssam2ZlmN.jpg
  • 9
@Morelo: Lewis spokojnie by go rozpykał w jego prime, no może na dziesięć walk ze dwie by mógł przegrać jakby miał słabszy dzień akurat albo jakaś bomba by przypadkiem czyściutko weszła( ͡° ͜ʖ ͡°). A Holy w tym właśnie był lepszy, że się dobrze prowadził i nie ma na koncie takiej wpadki jak z Douglas-em, poza tym stylowo mu Tyson całkiem pasował więc też pewnie by go
@regal20: Wiele osob tez zapomina ze Lewis jest starszy o rok czy 2 od Tysona. Wiec skoro Past prime Lewis> Past prime Tyson to Prime tyson > Prime lewis? to rownie dobrze mozna powiedziec ze gdyby Prime Holmes walczyl z tysonem to by go pokonal, bezsensu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby nie jego tryb życia i wiezienie to Lewis czy Hollyfield nie przetrwali by do 5-tej rundy.


@Morelo:
Gdyby Gołota miał mocną psychikę, mielibyśmy mistrza świata HW stawianego na równi z największymi legendami.
Gdyby Adamek został w cruiserweight, zdominowałby tę wagę na wiele lat, może zunifikowałby pasy.
Gdyby Masternak miał instynkt nokautującego punchera, miałby sporą szansę na mistrzostwo świata.
Gdyby...
Gdyby...

Problem w tym, że nie ma w sporcie ideałów ani