Wpis z mikrobloga

Mirki z #korpo #korposwiat

Spotkaliście się z czymś takim jak rozmowy 1-1 z przełożonym, ogólnie o życiu i o tym co słychać poza pracą? (Bez podtekstów, cały zespół ma już poustawiane takie godzinne spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zastanawiam się czy jest to wspaniałomyślność naszego supervisora ( ͡° ͜ʖ ͡°), który chce nas bliżej poznać czy wymogi/standardy korpoświata.

#pracbaza
  • 24
@mirek_wykopowy: XDDDD
napisałeś:

czy określiłem dokładnie ramy czasowe? nie pajacuj

po czym coś takiego z siebie wysrałeś:

chciałbyś mieć przymusowe rozmowy o życiu co tydzień?

a OPka gdzie napisała, że te rozmowy będą co tydzień? wygłupiłeś się więc zamilcz i nie brnij :3


@kijanka23: nie sraj ogniem, subOP nie czyta ze zrozumieniem. xD Takie spotkania są czymś normalnym, ale różnie respektowane nawet wewnątrz tej samej organizacji, która tego wymaga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kobietanawykopie: szefostwo musi wiedzieć, kto ma np kredyt, niepracującego współmałżonka lub brak jakichkolwiek oszczędności. Taki pracownik to skarb. Nie trzeba mu wtedy dawać podwyżek i ogólnie więcej zniesie, bo musi pracować i nie może sobie pozwolić na luksus niepracowania.

Mój szef ostatnio przekonywał współpracowniczkę, która dla pracy przyjechała z innego miasta, żeby wzięła kredyt na mieszkanie, zamiast płacić komuś za wynajem... A ona bezczelnie znalazła dużo lepiej płatną pracę w jeszcze
@kobietanawykopie: Normalka, sam takie spotkania mam (i prowadziłem jako team lead), ot 30 min raz na 2 tygodnie żeby pogadać z managerem; niektórzy mają ochotę gadać o prywacie a inni nie. Niektórzy tu mają strasznie paranoiczne wizje na ten temat...