Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: najdroższe są ogniwa, tutaj gość sprzedaje gotowe pakiety
https://allegro.pl/uzytkownik/VTC/skating-slackline-deskorolki-elektryczne-256913?bmatch=baseline-var-n-dict4-eyesa-bp-spo-1-2-0619

to 7Ah (czyli prawie taka sama pojemność jak wbudowana w zwykłej m365) kosztuje kilka stówek.

Możesz zawsze samemu zrobić to wyjdzie taniej. Ja bym robił sam, bo mam mnóstwo ogniw powyciąganych z baterii laptopowych, ale nie mam zgrzewarki a lutować nie chcę.

Poza tym i tak musisz kupić BMS do takiego pakietu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LewCyzud: do torby, a torbę na wydruk 3D na ramę (ta łącząca podest z kierownicą)

Aplikacja nie widzi dodatkowej baterii, bo nie ma jak.
A na panelu wolniej spada ci pojemność, stan na panelu pokazywany jest z napięcia.

Wejdź na grupę m365 na FB, pełno ludzi robiło baterie.
@LewCyzud: @Andczej: z tego co się orientuję można to w CFW zmienić, tak aby pokazywało wartość którą wpiszesz. Jak kupisz dodatkową baterię 10Ah to wpisujesz tam 17800 i od tego liczy. Tylko musisz mieć pewność że faktycznie to jest te ~10Ah a nie 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LewCyzud: Baterie możesz kupić na forum m365 albo od chińczyka. Montaż jest banalnie prosty, jedyna jako-taka trudność to zrobienie kabli do podłączenia. Jak masz lutownice lub ktoś ze znajomych to żaden kłopot. Montowałem baterię typu 10s4p o pojemności 10Ah z Chin (kosztowała ok 320zł) i super się sprawdza. Dodatkowe koszty to torba, podstawka wydrukowana na drukarce 3D (do kupienia na forum m365 - wtedy bateria nie dynda podczas jazdy) i kable