Wpis z mikrobloga

@Polinik: mam nadzieję, że Dziadek się jakoś wybroni... bardzo fajne rzeczy przywoził :/

Swoją drogą dziwne, że jeszcze policja się nie chwali w mediach, że ujęli groźnego handlarza bronią, który rozprowadzał nielegalną amunicję...
@Polinik: ja nie napisałem, że rozprowadzał nielegalną (przynajmniej nie tak to miało zabrzmieć)... tylko się zastanawiam, dlaczego policja z mediami jeszcze tego tak tego nie przedstawili - w końcu skoro z wiatrówek i zardzewiałego złomu potrafią zrobić broń...
@Emill: Bo to było na podstawie donosi życzliwej konkurencji, więc musieli zareagować, wiedząc, że wszystko jest w porządku. ¯\_(ツ)_/¯
Serio, nie warto popadać w syndrom oblężonej twierdzy i na każdym kroku szukać spisków i planów w planach w planach na dojechanie środowiska strzeleckiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, nie warto popadać w syndrom oblężonej twierdzy i na każdym kroku szukać spisków i planów w planach w planach na dojechanie środowiska strzeleckiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Polinik: Zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym bardziej, że dzisiaj akurat czytałem, że KGP oficjalnie doszło do wniosku, że posiadacz pozwolenia sportowego/kolekcjonerskiego nie może zabrać znajomego/kumpla na strzelnicę i dać mu postrzelać ze swojej broni...
@Polinik: przyklepane przez sąd administracyjny nie... przyklepane pieczątką przez KGP tak (na pytanie zadane przez epuap w związku z pismami które otrzymały strzelnice).. Olejnik jej tam było czy jakoś tak..
tak jak napisałem sprawa rozwojowa, może niedługo będzie głośniej.. nic więcej narazie nie powiem.
@Emill:
Jak zwykle okaże się, że strach ma wielkie oczy a sprawa rozejdzie się w niczym i zostanie po staremu. KGP to sobie może pisać co chce, jak nie raz w przeszłości -- a potem to upadało przed NSA. Nawet takie niekwestionowane dziś przez nikogo tematy jak noszenie broni przez sportowców
Serio, środowisko strzeleckie to jeszcze większa mentalność oblężonej twierdzy niż weganie. ¯\_(ツ)_/¯
@Polinik wiesz, tak jak pisałem: są strzelnice które się do tego zaczęły stosować i nie wpuszczają, więc nie jest to takie pisanie kgp dla pisania.. fakt, mają biznesy nie chcą ryzykować i łykają wszystko jak leci..
@Emill: Raczej traktują to jak wygodny pretekst, bo zarobią więcej.
Teraz mogą rozłożyć ręce i "¯\_(ツ)_/¯wiecie, my byśmy wam pozwolili, ale KGP nie pozwala ".

Mnie pociesza, że mój klub żyje bardzo dobrze z naszym WPA i że mamy wejście na kartę zbliżeniową i nawet jak smutni panowie przyjdą na kontrolę to będą musieli poczekać pod drzwiami. ( ͡º ͜ʖ͡º)