Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano na grupie #zakopane na #facebook pewna #madka zapytała, którą drogą najlepiej wejść na Rysy z 7 letnim dzieckiem. Chciała żeby dziecko miało frajdę. Odpisałem, żeby nie wchodziła, bo będzie dzwoniła później po TOPR i będą ją ściągali. Wylała się oczywiście na mnie fala #!$%@? od innych Alfa Madek, żebym takie komentarze zachował dla siebie, bo ona chce wejść i ostatecznie dostałem BANA:D. Godzine później w TV była informacja, że dziecko zginęło na Giewoncie. Nie wiem nawet, co powiedzieć, ale najlepiej A NIE MÓWIŁEM.

Czemu ten pustostan dalej się rozsprzetrzenia i nie daje sobie nic powiedzieć? Po co ludzie sie pchają tam gdzie nie powinni? Czemu ludzie sa coraz głupsi?

Wrzuciłbym screena z rozmowy ale niestety całość została już usunięta z grupy.

#rysy #tatry #gory
walerr - Dzisiaj rano na grupie #zakopane na #facebook pewna #madka zapytała, którą d...

źródło: comment_LJxE6pf9renBG1RjbRhO2LbdJqNkvbtx.jpg

Pobierz
  • 61
@walerr Odkąd chodziłam rodzice mnie targali na wycieczki. Uwielbiałam łazić po lasach i górach. Mam nawet kasetę z filmem z jednej wycieczki, na którą mnie zabrali jak miałam 3 lata. W wieku 7 lat bez jęczenia doszłam na Morskie Oko z Łysej Polany i spowrotem. Moi rodzice byli jednak doświadczeni w wędrówkach, wspinaczki i te sprawy. Wiedzieli na ile planować trasy, jak się ubrać i jakie buty dobrać, sprawdzali prognozy przed wyjściem
@patrzpan: @farbenka: Odpowiednie jest dla nich miejsce, które jest bezpieczne i sprawia frajdę. Nie koniecznie morze, bo tak mówi anon na mirko, który jest alfą wychowywania nie swoich dzieci ##!$%@?. Ja tam uwielbiam mgliste, bo mgliste, ale wspomnienia z chodzenia po górach za gówniaka, kiedy każdy kilometr był nagradzany jedną gwiazdką magicstarsa z milki #lata90 . Do tej pory uwielbiam chodzić po górach i zaszyć się na tydzień na jakimś
@notoelo Raz na Rysach spotkałem gościa z na oko 11 letnią córką której wejście tam sprawiało frajdę. Tyle że było widać że facet jest ogarnięty. Z wieku 6 lat raczej pamięta się niewiele. Bieszczady obecnie są deptane jak cholera. Miałem teraz jechać w Magurski Park Narodowy, ale pojadę we wrześniu: 0 ludzi a lornetka astronomiczna pozwoli mi podziwiać Drogę Mleczną ( ͡º ͜ʖ͡º)
@patrzpan: zależy kiedy i gdzie Biesy :> jak w weekend w sezonie idziesz na tarnicę to średnio, ale są i takie tarsy, że spokojnie truchtasz sobie samotnie w sobotę w szczycie sezonu. Ja z południa Polski jestem, całe życie w góry jeżdżę, od 8 roku życia bez rodziców samodzielnie na koloniach i zielonych szkołach ¯\_(ツ)_/¯ da się mądrze przekazać wiedzę o górach już małym gówniakom. Ofc są idiotki, ale każdą babkę
@notoelo W biesach a szczegółowo w Ustrzykach Górnych jedyna tablica ostrzegawcza jaką widziałem to ;"Uwaga rysie!" Czytałem że w Magurskim dochodzą:"Uwaga wiki!" i :"Uwaga niedźwiedzie!" ( ͡º ͜ʖ͡º).W samych Ustrzykach Górnych widziałem nieuzbrojonym okiem najpiękniejszą Drogę Mleczną w życiu! Zresztą nawet Elżbieta Dzikowska kiedyś powiedziała że jak zjeździła kawał Świata to najpiękniejsze gwiazdy widziała w Bieszczadach. Swoją drogą z tamtych okolic polecam Przemyśl: czuć atmosferę Kresów, Klub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek_bez_portek: Powiedz to mojemu synowi który 4 rok chodzi po Tatrach, a jak się dowiedział, że we wrześniu jadę bez niego to się rozpłakał, że to niesprawiedliwe.
Zaczynalismy jak miał 3 lata i z tamtego okresu nic nie pamięta ale jak ogląda zdjęcia to ma z tego radochę.
Teraz ma wszystkie pieczątki dostępne w Tatrach (że schronisk i budek TPN). W kilku miejscach był zimą (dol. Gąsienicowa np. w raczkach i
@patrzpan tata zabrał mnie w góry pierwszy raz jak miałem 8 lat bodajże. Rysy oczywiście nawet mu przez myśl nie przeszły, chodziliśmy po dolinach, lżejsze jaskinie (z całej wycieczki najlepiej Smoczą Jamę bodajże wspominam, bo był krótki fragment z łańcuchami), no i Kasprowy przez czerwone wierchy (z tym przyznaje do teraz że przesadził) więc poza jaskinią i jakimiś fragmentami Kościeliskiej pamiętam tylko znudzenie, zmęczenie. W okresie pierwszej gimnazjum była bodajże trzecia moja