Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Relem: myślę nad sprobowaniem 180 w jednej dawce(teraz brałem z dorzutka i było łącznie 180)i jak nie pomoże to wtedy w dwóch dawkach (oczywiście po jakimś czasie) 125mg żeby razem było 250
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PolskiCzarnuch: Działają dłużej i podobnie, ale jeśli tyle emki Cię nie robi to może nie substancja dla Ciebie (ani inne o zbliżonym działaniu), bo na każdego wszystko działa inaczej. I pamiętaj, że regularne przerwy znacznie ograniczają neurotoksyczność i wzmacniają efekty, szcególnie jeśli już planujesz powtórkę. Do tego dawki >200 mg są przyjemne tylko kiedy lubisz tachykardię. Jeśli te 180 za dłuższy czas Cię nie porobi to nie próbowałbym dalej. I pamiętaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Relem: dodam też że nie miałem nigdy w ciągu tych dwóch razy żadnego zjazdu po emce, w sens żadnego kaca na nast dzień, ani smutku czy jakiś pustek o jakich ludzie piszą.. Po prostu ot przestawalo działać, byłem lekko "trzepnięty" ale bez jakich konkretnych defektów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskiCzarnuch: to #!$%@? wziąłeś, co to 110mg XD dorzutka to powinno być tyle co pierwsza dawka, czyli na następny raz bierzesz 180mg + 180mg dorzucasz, a temat masz dobry bo sam go miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jasny bialutki kryształ, tak? W sumie po co ja pytam jak wiem że to to, good luck i naucz się ćpac facet ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskiCzarnuch: to gówno, a nie mka fuj. Ale zapamiętaj przelicznik Boży dla MDMA laiku, 1.5mg x waga + 30mg jeśli brałeś już wcześniej, czy to panimajesz? Rzadko kiedy jakikolwiek drug zadziała na Ciebie tak samo jak za pierwszym razem, a z tego to względu iż wiesz już jak się zachować jako tako w tym stanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sugarhaze: nawet gdybym brał 2mg/kg to i tak wychodzi ledwo 180, dlatego się pytam, bo na Hypereal też widzę że ludzie wrzucają 250 nawet i jest ok, piksy maja nawet do 300 (z Darkneta), więc zastanawiam się czy ta granicą 200 to nie dla ludzi z dobrą tolerką i na pierwszej zabawie.

A co do koloru, też zerknij na Darknet, wszędzie prezentują brązowy kryształ, i tak też czytałem na Hypereal, że