Wpis z mikrobloga

Mirki, moj #gigachad brat ma od paru lat taka kolezanke, laska powiedzialbym 10/10, naprawde torpeda, 90/60/90, full natural, skromna, madra, dziewica, 18 lat (brat 22), bardzo porzadna, nie imprezujaca, z tzw. dobrej rodziny. Brat siedzi we #friendzone od dobrego roku i napala sie na nia niesamowicie i laska rzucila ostatnio na niego bombe i #zarzutkadoskonalejjakosci ktora on lyknal.

Mianowicie stwierdzila poczas jakiegos spotkania ze ma marzenie i ze glupio jej o tym mowic, ale ze ufa mojemu bratu i go lubi to sie wygadala. Chce stracic dziewictwo droga gwaltu. Jak zyje takiego #!$%@? pomyslu nie slyszalem, ale rozne ludzie maja fetysze. Laska po prostu marzy o byciu zgwalcona. Brata troche zamurowalo i pytal czy po tym byliby razem czy cos i jak w ogole gwalt moze byc planowany a ona na to ze sama nie wie jak to ma wygladac i jak zareaguje ale wie ze chce byc po prostu zaatakowana np. na klatce schodowej i mega zdominowana i sponiewierana i tutaj uwaga zastrzegla ze bedzie wolala o pomoc i ze jak jej sie nie spodoba to sprawe zglosi na policje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie lampki ostrzegawcze mi sie zapalily jak to uslyszalem, ale brat mimo bycia gigachadem takiej dziewczyny jeszcze nie robil bo to serio jest nadludz (jak zdobede fotki to wrzuce bez twarzy - nie obiecuje wiec nie atakowac OPa,, jak kazda porzadna dziewczyna nie ma Insta a na FB sama twarz), plan jest taki ze ma ja zaatakowac ciagu najblizszych 6 miesiecy i ona ma nie wiedziec ze to on, ma byc zamaskowany no i miejsce musi byc publiczne czyli krzaki pod domem, brama czy klatka schodowa, ona nie chce byc przygotowana na to w ogole i ma ja walic po prostu jak podczas gwaltu niewazne czy powie ze nie chce, ze ma okres czy cos tam, 100% gwalt, oczywiscie akcje typu z tylka do buzi, rwanie wlosow, duszenie, kopanie, nawet wozenie w bagazniku itd. dozwolone (od razu zastrzegla ze to ma byc stuprocentowy gwalt).

Co byscie zrobili na miejscu brata? Ja mu raczej odradzam a z drugiej strony... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tylko glupio potem siedziec przez takie gowno, jakby nagral te jej jeki z prosbami o taka akcje to potem w sadzie sie wybroni? Ja jakbym byl mlodszy to nie ukrywam ze chyba bym zaryzykowal i wiem ze to zabrzmi glupio ale serio, nie widzieliscie jej :/ Co te baby z nami robia :P Helpunku Mireczki i Mirkowny.

PS. Laska nie jest #!$%@? poza tym tematem, ale zaczynam miec watpliwosci jak czytam co napisalem... Daje tag #tinder i #badoo dla wiekszego zasiegu, bo pewnie podobne panny tam siedza xD

#zwiazki #sex #gwalt ##!$%@?
  • 46