Wpis z mikrobloga

czy na #tinder wyświetlam się tylko dziewczynom z mojego przedziału wiekowego wg którego wyszukuję i które jednocześnie mają ustawiony przedzial wiekowy w ktorym ja tez sie mieszczę, czy mimo np. ustawionych przeze mnie widełek 20-24 widzi mnie też typiara 34 jeśli sobie ustawi mój przedział wiekowy?
  • 8
@Jandori: Raczej tak, będą Cię widziały tylko 20-24 latki. Analogicznie, jeśli sam jesteś 28-latkiem i szukasz powiedzmy 20-28, to wyświetlą Ci się dajmy na to tylko te 20-22 latki, które szukają faceta w wieku 28. W praktyce będąc 28-latkiem nie zobaczysz na tinderze wielu 18-22 latek, bo większość ma filtry typu 20-24, więc automatycznie odpadasz = ona Ci się nie pojawi w stacku.
@MatiKosa: Przeciez to jest zaprzeczenie wyszukiwarki. Kazdy profil jest widoczny jesli osoba ma zaznaczone w opcjach "pokazuj moj prfil na tinderze" i kazdego mozna znalezc. Nie ma znaczenie kogo szukasz.
@adpis: Z punktu widzenia obsługi to moja teoria ma sens. Z punktu widzenia przyciągnięcia klienta - Twoja (czyli zrobienie złudzenia, że jest tyle pięknych 20-stek, mimo iż one szukają tylko chłopaków w swoim wieku i Ty im się w ogóle nie wyświetlasz, ale one Tobie tak - zatem pary z nimi nigdy mieć nie będziesz. Ale potwierdzenia nie mam.
Pokazuj profil na tinderze = pokazuj wszystkim moim zdaniem. No nie wiem, trzeba dowody zebrac. Ale obstawiam przy teorii, ze wszystkie sie pokazuje = wieksza podnieta spermiarzy = wieksza szansa ze cos kupia