Wpis z mikrobloga

@marek-jan: Przecież XXX to zwykły troll. Nie dawać mu atencji to sobie pójdzie z czasem. Zczarnolistować i zaznaczyć w opcjach wypoku "nie pozwalaj osobom z czarnej listy pisać pod wpisami" czy coś tam.
@marek-jan: no, ale to jest właśnie śmieszne dla mnie XDD ty piszesz tak jakby ktoś cię zmuszał do oglądania każdego jego nowego filmiku, a prawda jest taka, że normalny człowiek jak mu się coś nie spodoba to po prostu dalej tego nie ogląda i tyle xD

Szafa będzie mu pluł w twarz to powie że deszcz pada.


W jaki sposób typ, który cię nie zna i nie masz z nim żadnego
@marek-jan: XDDDDDDDD
Pierwszy raz sie wdałem w dyskusję ze szkalownikiem z tagu i nie żałuję XD
A co mam takiego widziec? XDD Na szczęście moją misją życiową nie jest walka z kolesiem wrzucającym na yt filmiki z jedzenia tacosów XD Ale widzę, że ty posiadasz jakąś tajemną wiedzę i plan na działania wojenne XD
@Alex_mski: Ja nie pierwszy raz wdałem się w dyskusję z osobą która próbuje przekonać wszystkich z tagu o którym nie ma pojęcia do swojego zdania i myśli że wie lepiej. Powiem ci tak, mało wiesz i tylko udowodniłeś pisząc te pytania w komentarzu. To nie jest tajemna wiedza, jest dostępna dla wszystkich na tagu więc jaka tajemna. Wystarczy ruszyć główką a nie powtarzać teksty bezmyślnych rycerzyków,pomyśl sam, sprawdź fakty i dojdziesz