Wpis z mikrobloga

Dawno nie udzielałem się pod tagiem #falloutmod - remont bywa bezlitosny i pochłania czas. Prace nad Fallout: Sonora spokojnie postępują, pozwolę sobie przypomnieć, że za Sonorą stoi twórca Fallout: Nevada. Słyszałem plotki mówiące o tym, że modyfikacja ta może zostać ukończona nawet w tym roku, ale nie wiem ile w tym prawdy.

W każdym razie każdy z nas ma szansę dołożyć swoją cegiełkę do projektu, ponieważ możecie w tym temacie napisać swoją własną propozycję unikalnego, losowego spotkania. Na razie jest takich random encounterów tylko siedem, a ma być ich więcej. Kto grał w Nevadę ten wie, że efekt końcowy może być naprawdę dobry (jak użycie szamponu na pulsującej, tajemniczej dziurze). Zachęcam Was do podawania swoich pomysłów, ja też chyba coś wymyślę i potem napiszę.

A poza tym to gram duuużo w prześwietną grę Atom RPG i zbliżam się do końca. Bardzo polecam każdemu kto jeszcze nie grał, a kto sceptyczny ten niech zaczeka na moją recenzję, którą napiszę po ukończeniu. A chcę napisać bardzo, nie zapominam jednocześnie o wpisach, które zapowiedziałem dawniej. Będą.

Ech, remont. Ech, praca. I tak dalej...

Do zobaczenia!

#fallout #falloutmod #atomrpg #crpg #postapokalipsa
Pobierz Sagez - Dawno nie udzielałem się pod tagiem #falloutmod - remont bywa bezlitosny i po...
źródło: comment_Cm10ADMFc72t2i44PEbXvxyqVaoQNnbK.jpg
  • 4