Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Morelo: Ale wiesz, że to, jakiego leku używa się jako pierwszego zależy od wielu skutków, inny dasz kobiecie w ciąży, po porodzie, dziecku czy osobie starszej. Do tego np. kwetiapiny, wenlafaksyny i fluoksetyny używa się raczej przy innym obrazie klinicznym. "na escilatopramie nie ma kompletnie żadnych skutków ubocznych, wiem bo używam od paru dni" to, że u Ciebie one nie występują, nie znaczy, że nie istnieją, a twierdzenie, że "u mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morelo: Poczytaj na hyperrealu co większość ludzi pisze o neuroleptykach i jak wszystkie objawy negatywne przypisuje im, ochoczo nawołując do ich odstawienia. Nawet jeśli esci ma mniej skutków ubocznych niż racemat to nadal je posiada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morelo: I pamiętaj, tysiące lekarzy nie wierzy w EMB i nie czyta badań na wielu tysiącach osób tylko są bezmyślnymi niewolnikami big pharmy
@Morelo: Zgadzam się, że to raczej słaby lek, ale jeśli chodzi o skutki uboczne to fluoksetyna na pewno nie jest najgorsza. Weź taką wenlafaksynę na przykład. Ja w 2 tygodnie schudłam 4kg, bo mi ciągle niedobrze było. Codzienne ataki paniki, których wcześniej nigdy nie miałam. Wystarczy że się parę godzin spóźnię z wzięciem dawki i już mnie łeb #!$%@?.
@mit-nick: No nie wiem czy głowa płata figle. Zwykle po tym poznaje, że zapomniałam wziąść tablek rano, że kręci mi się w głowie i nie mam apetytu. Zresztą wenlafaksyna chyba z tego słynie, że ma spore skutki uboczne i odstawienne.