Wpis z mikrobloga

Denerwują mnie ludzie, którzy podczas codziennego życia w ogóle nie myślą o innych i ich potrzebach.
Np. rozjebią się wózkiem sklepowym tak, ze zastawia cała alejkę. Albo przystaną na pogawędki na środku skrzyżowania chodnikow i trzeba ich omijać. Lub wstawiają talerze do zmywarki krzywo tez czy stoją na schodach ruchomych po lewej stronie.
Ale i tak najgorsi są tacy, którzy proszą o pomoc na wykop, dostają ją i nawet plusika nie dadzą.


#truestory
  • 63
@pakoraban: Ja zawsze idę zgodnie z ruchem i maksymalnie przy krawędzi, jak ktoś idzie na mnie to do samego końca nie ustępuję, jak jest grupa to też, zwykle pod koniec przeciwnik wymięka ale #!$%@? to maksymalnie xD Ostatnio tylko jakiś janusz z grażyną próbowali mnie staranować ale powodzenia, nie będę uciekał w krzaki przed jakimś plebsem, jako kobieta pewnie masz trochę gorzej xD
Denerwują mnie ludzie, którzy podczas codziennego życia w ogóle nie myślą o innych i ich potrzebach.

Np. rozjebią się wózkiem sklepowym tak, ze zastawia cała alejkę. Albo przystaną na pogawędki na środku skrzyżowania chodnikow i trzeba ich omijać.


@DigitalGirl: Mam dokładnie to samo. Spotykam takich ludzi na każdym kroku i codziennie zastanawiam się jak można być takim egoistą. Świat ludzi kończy się na ich własnej dupie.