Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka Mirasy.
Noszę się z zakupem Audi A4 B6 1.8T. Z tego co wyczytałem najbardziej polecany jest silnik o oznaczeniu BEX. Jakieś opinie o silniku BFB?

Dziękuję z góry za pomoc, bo jadę jutro oglądać auto i troszkę się napaliłem.

#samochody #motoryzacja #audi
  • 16
@RzuwBuotny: niedawno kupiłem BFB. Nie napalaj się, ja oglądałem najpierw 2 sztuki i musiałem odpuścić. Pierwszy w strasznym stanie, miał coś z zawieszeniem. W drugim silnik się pocił. Masz link do ogłoszenia?
@RzuwBuotny: wygląda ok. Powodzenia jutro. Z takich pierdółek, to sprawdź szyby, szczególnie od kierowcy czy ładnie się zamykają. Schowek, lubi się ułamać mocowanie. Nie wystrasz się przetartych białych znaczków na klimie, radiu, przycisku świateł. Akurat w moim jakoś tragicznie z tym nie było. A z całą resztą to jak w każdym innym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abc3: był jebnięty z tyłu, ale belka cała. I z prawej strony miernikiem lakieru podobno sprawdzali i jest 180, ale mówił mi, że zaprawki były robione.
@RzuwBuotny: Posiadam A4B6 w 1.8t quattro wersja BEX i jestem bardzo zadowolony. Za zdrowym 1.8t trochę się najeździsz, ale jak już trafisz dobry model to będziesz zadowolony. Łatwiej znaleźć BFB w rozsądnej cenie niż BEX'a bo te drugie mają spory popyt ale dokładając różnicę cenową robisz z BFB 200KM. Elegancko znosi instalację LPG, ogólnie chyba najlepszy wybór ze wszystkich silników w tym modelu.

Ten co wysłałeś ma niebieskie wnętrze, ciężko ze
@RzuwBuotny: no to dawaj, co było? Mówiłem żeby się nie napalać. Ja po pierwszym obejrzanym, jadąc oglądać następny (gruz) wracając pojechałem do maka na burgera i fryty żeby się lepiej poczuć, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RzuwBuotny mój spala około 13 litrów lpg po mieście. W trasie najniżej udało mi się zejść na 9.5l gazu przy trasie 350km i średnia prędkość 100km/h. Na benzynie nie jeżdżę od dawna na dłuższe dystanse więc ci nie powiem