Wpis z mikrobloga

@Piwus Mam nadzieję, że wejdzie ta ustawa bo za dużo amatorów pcha się do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie to jakie góry? Jaki rodzaj turystyki? Wiesz, na Tarnicy w Bieszczadach to widziałem ludzi w japonkach i trampkach, a w 'górach' na Krupówkach to i na bosaka pójdziesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@veldrinn: Zakopane, ale Giewont zamkniety takze odpada xD Tak pochodzic, dojsc na morskie oko, wejsc na Kasprowy, typowe Januszowe wycieczki. Rok temu bylem w Karpaczu i nie mialem wlasnie zadnych butow trekkingowych tylko normalne adidasy, wszedlem na sniezke, pozniej schodzac (szczerze mowiac, to zbieglem stamtad) czulem kazdy kamien, strasznie mnie pozniej stopy bolaly. Dlatego szukam czegos, a sie nie znam na tym. Na pewno bym nie chcial wysokich.
@Piwus: Z kodem koszyk05 masz w Skalniku masz Scarpy Mojito. Wypadają trochę drożej (chociaż na necie można wyłapać jeszcze taniej), ale za to masz kawał porządnego buta ze skóry na lata, z dobrą podeszwą i mega wygodnego. Wygląd jest kwestią gustu, ale są całkiem spoko. Design podrasowanych trampek jest jednak uniwersalny.