Wpis z mikrobloga

No i pokoik we Wrocławiu ogarnięty. 970 ze wszytkim, czyli jak na standardy miasta stu wykolejonych tramwai...średnio. Najważniejsze ze mam to juz z głowy xd A że jest tu az 7 pokoi to ciekaw jestem czy trafi tu też jakiś inny Mirek lub Mirabelka. A jak wam idzie szukanie waszych mini piwnic? Dobrze? Źle? Zapraszam do dyskusji ()
#wroclaw #mieszkanie
  • 21
@a231: Są dwie na szczęście xD
@Tommy__: A właśnie że całkiem schludne...choć Ikea. Po remoncie, nawet płytę indukcyjna mamy, więc można się poczuć jak w cywilizowanym kraju xd
@Cointreau: Nie powiedziałbym że to klatka, pokój jest naprawdę całkiem spory. A mieszkanie jest w bloku. Pchanie sie do starej kamienicy to naprawdę już desperacja xD
@Tommy__: Wrocławski duch zostanie zachowany ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ranar stare mieszkania są duże i łatwiej je podzielić, szczególnie na 7 xD to jeśli to jest w bloku to jak to jest? 2 połączone mieszkania? Mieszkanie z pietrem?
@Cointreau: Wyglada to tak jakby to były kiedyś dwa osobne mieszkania xD I odpowiadając na poprzednie pytanie, to tak...mam okno, a nawet balkon! Niemniej tak jak mówię, tez myślałem ze to ostra januszerka będzie, a zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mieszkanie pachnie kapitalnym remontem xD Wszytko jest nowka sztuka, a sztućce to w ogóle w opakowaniach jeszcze leżą xD Ja tam jestem zadowolny, na tle innych które oglądałem to jest niczym niebiańska
@Ranar: współczuję ci mieszkać w tyle osób :< najwięcej mieszkałam w piątke i to już było dla mnie sporo. Teraz na szczęście udało mi się dorwać w miarę tanio kawalerkę.
@wellfcuk: Zazdroszczę xD Jak szukałem kawalerek to szybko sie poddalem. Stosunek cena-jakość był mocno niekorzystny.
@ZbrodniarzWojenny: E tam, nie będzie tak źle xD Poza tym lepsze centrum Wrocławia niż wszystkie te miejscowości. A juz Zwlaszca DTR xD
@Ranar: przestaniesz tak gadać, jak trafi się 2-3 syfiarzy, a z moich doświadczeń wynika, że będzie ich przynajmniej 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ehh, wiecznie #!$%@? kuchenka i pełny zlew, to byli czasy.