Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz z usuniętymi wulgaryzmami bo jakoś tajemniczo mi post zniknął. Ciekawe.

Łeee #cdprojektred POWALIŁO!!!! Jak to suwak płci, jak ja dwie chcę mieć!!! Jeszcze ustawię niechcący jeden piksel od krańca suwaka i będę grać jakimś TRANSEM!!! A w ogóle to nie można domów kupować a grać GEJEM to się da!!!!! Nie kupuję, straciliście klienta!!!

#cyberpunk2077 #bekazprawakow
kacperski1 - Wrzucam jeszcze raz z usuniętymi wulgaryzmami bo jakoś tajemniczo mi pos...

źródło: comment_em35Zj4ZINEHJRIh0Fe6sFmKxzHKeTsg.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Grzolsat : Oblężona twierdza mocno razem z celnymi prognozami uzasadnionymi Bioware. Czy w takim razie twierdzisz, że Inkwizycja (do której najpewniesz nawiązujesz) nie odniosła sukcesu nie przede wszystkim przez nijaką rozgrywkę będącą połączeniem wszystkich trendów na rynku i zmianę jej na coś bliższego MMORPG, tylko "lizanie dup SJW"? Doprecyzujesz, co SJW zniszczyli w takim Anthem? Sądzę, że DA 2 (szczególnie w podatawowej wersji) było wręcz fatalną grą, jeszcze bez takiej wyraźnej tendencji,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grzolsat: Sam jestem "prawakiem i konserwą", ale zrozum że do świata Cyberpunka zmiana płci pasuje i nic z tym nie zrobisz. Problem by był dopiero gdyby w wiedźminie dałoby się grać kobietą Geraltem