Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jezeli nie przezyliście nigdy nastoletniej miłości, nie odkrywaliście ze swoją dziewczyną seksualności to nie ma dla was ratunku. Mozecie teraz mieć kasę, osiągnięcia ale nic nie zastąpi nastoletniej miłości. To był 2009 rok. Miałem 14 lat, dziewczyna 15, były wakacje, upał, a ona przyjezdzała do mnie rowerem 20 km prawie codziennie, pierwszy raz wtedy mogłem dotknąć pusi, odkrywać z nią seksualność. Wszyscy się za nią oglądali bo mimo 15 lat wyglądała na 19-20, nosiła miniówy, długie czarne włosy, opalona. Pamiętam, ze lubiła robić coś takiego - ja siedzę na ławce a ona stoi na wprost po czym zarzuca rękoma włosy na plecy, podchodzi do mnie, podciąga mini i siada pusią na mnie a potem się całujemy. NIESAMOWITE chwile.

#przegryw #tfwnogf #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
  • Odpowiedz
@RatedR: #!$%@?łem na plecy XD

NIESAMOWITE


@AnonimoweMirkoWyznania: no dla 14 latka na pewno, dojrzali ludzie wiedzą, że seks jest przyjemny, ale to nic wielkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

nie ma dla was ratunku.


@AnonimoweMirkoWyznania: XD, jakby ktoś co najmniej umierać miał. Wystarczy trochę hajsu i masz za chwilę nie jedna, nie dwie, a jak chcesz to i dziesięć takich małolat ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Sa kraje gdzie przeżyjesz za parenascie dolców tą twoją "nastoletnią miłość", a przynajmniej ona będzie mniej lub więcej nastoletnia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Twój wiek mało się liczy, bylebyś miał hajs ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz