Wpis z mikrobloga

Czy jakbym lubił wkładać penis w gruz budowlany to mogę urządzać parady i żądać możliwości ślubu i adopcji dzieci z taczką cegieł z rozbiórki? A jak ktoś by mnie nazwał zboczeńcem to móc go pozwać o zniesławienie lub #!$%@?ć do płokułatuły, że używa mowy nienawiści? Pytam serio! #lgbtq
  • 17
@OmarBongo: Nie to samo ale w mojej skromnej ocenie tak samo chore jest ruchanie cegieł jak stosunek seksualny dwóch chłopów a gruz jako obiekt nieożywiony użyłem dlatego, że tęczowi często jako kontrargument, kiedy postawić ich na równi z pedofilami lub zoofilami, wytaczają coś w stylu: "Przyrównujesz związek dwóch dorosłych w pełni świadomych osób do wykorzystywania bezbronnych zwierząt lub nieświadomych dzieci" Cegieł chyba nie można wykorzystać w tym sensie stąd mój wybór
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lagrande: tylko że pociąg seksulany to coś więcej niż seks ruchanko itd, pukanie cegieł będzie już zboczeniem, może mało niebezpiecznym dla otoczenia ale wciąż, miłość dwóch osób nie krzywdzacych siebie nawzajem jest normalna, nie ma co w tym jakiejś głębokiej logiki szukać, rozumiem że możesz mieć swoje zdanie, tylko trzeba na problem spojrzeć trochę szerzej
@j-ankos: Orientacja seksualna – trwały emocjonalny, romantyczny i seksualny pociąg do osób określonej PŁCI

Parafilia (gr. para παρά = obok, ponadto, oprócz i -philia φιλία = miłość), zaburzenie preferencji seksualnych (dawniej: „dewiacja seksualna”, „zboczenie seksualne”, „perwersja seksualna”[1]) – rodzaj zaburzenia na tle seksualnym, w którym wystąpienie podniecenia seksualnego i pełnej satysfakcji seksualnej uzależnione jest od pojawienia się SPECYFICZNYCH OBIEKTÓW (w tym osób), rytuałów czy sytuacji, niebędących częścią normatywnej stymulacji

Proszę bardzo
@OmarBongo: Wikipedia, powiadasz...? Ty tak poważnie? A myślałem, że jesteś bardziej rozgarnięty.
„Orientacja seksualna” jest tworem tak realnym, jak smok wawelski. Dzieci łatwo przekonać, że z połączenia plemnika z plemnikiem rodzą się dzieci. Gorzej jest z dorosłymi. Takich trzeba umieścić w więzieniu lub psychuszce, żeby nie upowszechniali swoich rewizjonistycznych poglądów.

Nie ma „orientacji seksualnych”. Jest jedynie prokreacja, a cała reszta to perwersja. Prokreacja jest pod ochroną Państwa, gdyż dzięki prokreacji istniejemy
@OmarBongo: Jakie warunki musi spełniać dewiacja seksualna, aby mogła zostać uznana za „orientację seksualną”?
Kwalifikacja taka nie została nigdy zdefiniowana przez WHO. Zatem można jedynie domniemywać, że są to warunki następujące:
Dowody na to, że homoseksualizm jest wrodzony, genetycznie uwarunkowany
Dowody na to, że homoseksualności nie towarzyszą (inne) choroby psychiczne
Jednak homoseksualizm nie spełnia żadnego z tych warunków, bowiem…
nigdy nie udowodniono, że homoseksualizm jest wrodzony, genetyczny lub
@j-ankos: źródła z tych artykułów są dobre, wystarczy spojrzeć ¯_(ツ)_/¯ nie zamierzam sie z Tobą kłócić, bo po pierwsze wierze tylko nauce, po drugie wyjeżdżasz z jakimś komunizmem z dupy, nie lubię takich fanatyków jak ty xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@j-ankos: stary, o co Ci chodzi? XD mam pewną opinie na dany temat, nauka potwierdza po części to co myślę, a ty mi wmawiasz że ja nie myślę bo ty tak myślisz XD co tu się dzieje? XD szanujmy jakkowielk opinie drugiej osoby a nie obrzucajmy się gownem które mam mało wspólnego z tematem od którego zaczęła się rozmowa
Jest zasadnicza różnica pomiędzy opinią a kłamstwem. Powtarzam: nie ma "orientacji seksualnych". Podana w Wiki definicja "orientacji seksualnej" to shit. Zauważy to nawet dziecko.
="Orientacja seksualna – trwały emocjonalny, romantyczny i seksualny pociąg do osób określonej płci."=

1.Definicja ta nie zawiera ograniczenia wiekowego dla przedmiotu popędu. Zatem definicja ta jest tak sformułowana, że w każdej chwili można uznać pedofilię za „orientację seksualną”. Oto ta definicja z zamianą pojęcia „orientacji seksualnej” na dewiację